türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks amasya itimat

Lüks Amasya İtimat Otobüs Bileti

Lüks Amasya İtimat İletişim

Lüks Amasya İtimat Hakkında

Amasya Ferhat İle Şirin'in dillere destan aşkının yaşandığı ve köklü tarihe sahip olan şirin bir ilimizdir. Lüks Amasya İtimat 1986 yılında Hüsnü Gürel tarafından kurularak kara yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Günümüz koşullarına uygun otobüs filosuyla konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti vermektedir. Sürekli kendini yenileme ilkesiyle gelişmektedir. Amasya İtimat, Amasya, Ankara, Bolu, Çorum, Düzce, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Tokat şehirleri arası seferler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak daima kendini geliştirmektedir. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla siz değerli konuklarına keyifli yolculuk geçirmeniz için yardımcı olmaktadır. Amasya ve çevre illerde yaşanyanların en fazla tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla sektörde yoluna devam etmektedir.

Lüks Amasya İtimat Dinlenme Tesisleri

Lüks Amasya sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşı / Düzce
Ilgaz Doğruyol Dinlenme Tesisleri Ilgaz / Çankırı

Lüks Amasya İtimat Otobüs Bileti

Amasya İtimat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Amasya İtimat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Amasya otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Amasya İtimat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Amasya İtimat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Amasya İtimat Otobüs Seferleri

Lüks Amasya İtimat Amasya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bolu, Çorum, Düzce, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Tokat

Not: Lüks Amasya İtimat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks amasya itimat

Firma: Lüks Amasya İtimat

Kuruluş Yılı: 1986

Kurucu: Hüsnü Gürel

Şirket: Lüks Amasya İtimat Ltd. Şti.

Adresi: Otobüs Terminali No: 4 Taşova / Amasya

Merkezi: Amasya

Müşteri Hizmetleri: 0358 212 37 75