türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks artvin

Lüks Artvin Otobüs Bileti

Lüks Artvin İletişim

Lüks Artvin Hakkında

Artvin Karadeniz Bölgesinin yeşilliğiyle göz kamaştıran güzel bir şehridir. Lüks Artvin Şehirler arası yolcu taşımaculığı sektörüne Amasya'da 21 Mart 1997 yılında Davut Aydemir tarafından kurularak sektöre katılmıştır. Kurulduğu günden bu yana "Zamana Saygılı İşletmecilik" ilkesiyle ulaşım hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet vermenin yollarından biri de bütün çalışanlarının belirli zamanlarda eğitim almasından geçtiğini benimsemiştir. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli, yolculara yardımcı olarak seyahat hizmeti sunmaktadır. Ankara, Artvin, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon illeri arası seferler düzenlemektedir. Karadeniz'in en çok tercih edilen firmalarından biri olmanın verdiği sorumlulukla sektörde yoluna devam etmektedir.

Lüks Artvin Dinlenme Tesisleri

Lüks Artvin sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivirhisar / Eskişehir
Soğancı Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun
Şampiyon Dinlenme Tesisleri Of / Trabzon

Lüks Artvin Otobüs Bileti

Lüks Artvin Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Artvin otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Artvin Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Artvin güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Artvin Otobüs Seferleri

Lüks Artvin Artvin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Artvin, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon

Not: Lüks Artvin otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks artvin

Firma: Lüks Artvin

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucu: Davut Aydemir

Şirket: -

Adresi: Ankara Aşti

Merkezi: Artvin

Müşteri Hizmetleri: 0541 843 91 04