türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks batman

Lüks Batman Otobüs Bileti

Lüks Batman İletişim

Lüks Batman Seyahat Hakkında

Lüks Batman Seyahat 1996 yılında H.Masum Gülçek ve A.Baki Nayman tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Mercedes-Benz marka araçlarıyla Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak şehirleri arası ulaşım hizmeti vermektedir. Ayrıca servis imkanı sunarak otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden otogara ulaşımınızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firma yenilikleri bünyesine ekleyerek beklentileri karşılamaktadır. Mola için uğrak yerleri olan ihtiyaçların karşılanabileceği bir çok dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla yolculuğunuz sırasında sizlere yardımcı olmaktadır. Kurulduğu günden itibaren ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Lüks Batman Seyahat Dinlenme Tesisleri

Lüks Batman sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kaplan Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Su Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Ankara
Türsan Dinlenme Tesisleri İmranlı Kaynaşlı / Düzce

Lüks Batman Otobüs Bileti

Lüks Batman Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Batman otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Batman otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Batman Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Batman güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Batman Otobüs Seferleri

Lüks Batman Seyahat Batman İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak

Not: Lüks Batman otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks batman

Firma: Lüks Batman Seyahat

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucular: H.Masum Gülçek ve A.Baki Nayman

Şirket: Lüks Batman ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Cumhuriyet Meydanı No:3 / Batman

Merkezi: Batman

Müşteri Hizmetleri: 0488 214 98 18