türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks bayburt seyahat

Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Bayburt Seyahat İletişim

Lüks Bayburt Seyahat Hakkında

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Bayburt, Türkmenlerin Anadoluya ilk yerleştikleri köklü tarihe sahip bir şehirdir. Dede Korkut Türbesi, Sünür Kutlu Bey Camii, Aydıntepe Yeraltı Şehri, Çimağıl Mağarası, Helva Köyü Buz Mağarası, Bent Hamamı, Yukarı Hinzeverek camii, Yakutiye Camii, Zahit Efendi Camii, Çarşı Hamamı, Kondolotlar Hamamı ve Şehit Osman Türbeleri tarihi kalıntıları miras kalmış ve turistik değerlere sahiptir. Bayburt merkezli olarak 1970 yılında Ekrem Seyhan tarafından Lüks Bayburt Seyahat kurulmuştur. Amasya, Ankara, Bayburt, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkkale, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Tokat şehirlerine seferler düzenlemektedir. Lüks Bayburt otobüs filosunda koltuk arkası ekran, müzik, uydu yayını, ücretsiz internet, ve sınırsız yiyecek içecek ikramları ile keyifli ulaşım imkanı sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına yardımcı olarak güvenli ve konforlu araçlarıyla yolcularını zamanında gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Şehirler arası ulaşımda Bayburt halkının tercih ettiği firmalar arasında yerini almıştır. Günden güne sektördeki gelişmeleri takip ederek yenilenen firma olarak devamlılığını sürdürmektedir.

Lüks Bayburt Seyahat Dinlenme Tesisleri

Bayburt Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Bileti

Bayburt Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Bayburt Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Bayburt Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Bayburt Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Bayburt Seyahat Otobüs Seferleri

Lüks Bayburt Seyahat Bayburt İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bayburt, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkkale, Kocaeli, Sakarya, Sivas, Tokat

Not: Lüks Bayburt Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks bayburt seyahat

Firma: Lüks Bayburt Seyahat

Kuruluş Yılı: 1970

Kurucu: Ekrem Seyhan

Şirket: Seyhanlar İnşaat Turizm Seyahat San. ve Tic. A.Ş.

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı Peron: 11 İstanbul

Merkezi: Bayburt

Müşteri Hizmetleri: 444 69 69