türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
malatya kernek turizm

Malatya Kernek Turizm Otobüs Bileti

Malatya Kernek Turizm İletişim

Malatya Kernek Turizm Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Malatya birçok medeniyete ev sahipliği yaparak tarihte önemli bir yere sahiptir. İpek ve Kral Yolları üzerinde bulunmaktadır. Malatya eskilerden bu yana halkın geçim kaynağı olan kayısı üretiminin yapıldığı şehrimizdir. Kernek Turizm Malatya'nın eski firmalarından biridir. Malatya Kernek Turizm 2006 yılında Ahmet Karakaya tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. 2015 yılında Kamil Koç otobüs işletmesiyle yollarını birleştirmişlerdir. Günümüz koşullarına uygun teknolojiyle donatılmış güvenli ve konforlu otobüs filosuyla yolcularına ulaşım imkanı sağlamaktadır. Araç içinde koltuk arkası Tv+Wifi ile birlikte güler yüzlü çalışanlarıyla sınırsız yiyecek ve içicek hizmeti vermektedir. Kernek Turizm engelli ve çocuklar için otobüs biletinde indirim avantajı sunmaktadır. 2+1 araçlarıyla konuklarının rahat seyahat hizmeti sunmaktadır. Mola da yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilceği birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Malatya halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla sektördeki gelişmeleri takip ederek ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Malatya Kernek Turizm Dinlenme Tesisleri

Malatya Kernek Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Velioğlu Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Yücesan Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Özçelik Dinlenme Tesisleri Abant / Bolu
Başkent Mola Park İmranlı Sivrihisar / Eskişehir

Malatya Kernek Turizm Otobüs Bileti

Kernek Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Malatya Kernek Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Malatya Kernek Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Malatya Kernek Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Malatya Kernek Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Malatya Kernek Turizm Otobüs Seferleri

Malatya Kernek Turizm Malatya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Sakarya, Sivas

Not: Malatya Kernek Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
malatya kernek turizm

Firma: Malatya Kernek Turizm

Kuruluş Yılı: 2006

Kurucu: Ahmet Karakaya

Şirket: Malatya Kernek Turizm Seyahat Petrol Otelcilik Oto. San. Ve Tic. A.Ş.

Adresi: Eski Belediye Binası Arkası Esenlik Süpermarket Karşısı No: 5 / Malatya

Merkezi: Malatya

Müşteri Hizmetleri: -