türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
malkara keşan turizm

Malkara Keşan Turizm Otobüs Bileti

Malkara Keşan Turizm İletişim

Malkara Keşan Turizm Hakkında

Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasında bulunan Tekirdağ'da ayçiçek ve buğday üretimi yapılmaktadır. Malkara Keşan Turizm 1955 tarihine kadar dayanan otobüs işletmecilik sektörüne S.S.81 Nolu Özmalkaralılar Kooperatifi olarak adım atmıştır. Tekirdağ ilinde 2006 yılında Malkara Keşan Turizm olarak kurulmuştur. Haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Malkara Keşan Turizm Edirne, Tekirdağ arası ulaşım hizmeti vermektedir. Günümüz de güvenli ve konforlu araçlarıyla siz değerli yolculara ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yerel bir firma olmanın verdiği sorumlulukla sektörde faaliyet göstermektedir.

Malkara Keşan Turizm Dinlenme Tesisleri

Malkara Keşan Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Malkara Keşan Turizm Otobüs Bileti

Malkara Keşan Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Malkara Keşan Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Malkara Keşan Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Malkara Keşan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Malkara Keşan Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Malkara Keşan Turizm Otobüs Seferleri

Malkara Keşan Turizm Tekirdağ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Edirne, Tekirdağ

Not: Malkara Keşan Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Malkara Keşan Turizm

Firma: Malkara Keşan Turizm

Kuruluş Yılı: 2006

Kurucu: S.S.81 Nolu Özmalkaralılar Kooperatifi

Şirket: MalkaraKeşan Turizm Seyahat Petrol Ürünleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adresi: Gazibey Mah. Park Altı Belediye Dükkanları No:53 Malkara /Tekirdağ

Merkezi: Tekirdağ

Müşteri Hizmetleri: 0282 427 22 22