türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
manisa seyahat

Manisa Seyahat Otobüs Bileti

Manisa Seyahat İletişim

Manisa Seyahat Hakkında

Türkiye'nin Ege Bölgesinde yer alan Manisa, doğal zenginlikleri ve tarih boyunca kültürün sanatın yoğun olduğu ve ticaret yollarının geçiş güzergahında olan kentin köklü bir tarihi ve kültürel zenginliği vardır. Osmanlı döneminde geleceğin padişahları Manisa sancağında eğitilirdi ve bundan dolayı Manisa, şehzadeler şehri olarak bilinir. Manisa Seyahat 1977 yılında Halit Dirik tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yolcu taşımacılığı sektöründe Manisa, İzmir illeri arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Son teknolojiyi bünyesinde bulunduran Manisa Seyahat yolcularına keyifli ve güvenli seyahat hizmeti sunmaktadır. Manisa Seyahat haftanın 7 günü sabah Manisa'dan 05.30'dan, 22.00'a kadar her 10 dakika'da bir olmak üzere konuklarını gidecekleri destinasyona zamanında ulaştırmaktadır. Manisa Seyahat otobüs filosuna yeni araçlar katarak hizmetine kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Manisa Seyahat Dinlenme Tesisleri

Manisa Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Manisa Seyahat Otobüs Bileti

Manisa Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Manisa Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Manisa Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Manisa Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Manisa Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Manisa Seyahat Otobüs Seferleri

Manisa Seyahat Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İzmir, Manisa

Not: Manisa Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
manisa seyahat

Firma: Manisa Seyahat

Kuruluş Yılı: 1977

Kurucu: Halit Dirik

Şirket: -

Adresi: Yeni Şehirler Arası Terminali / Manisa

Merkezi: Manisa

Müşteri Hizmetleri: 444 50 45