türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
marina turizm

Marina Turizm Otobüs Bileti

Marina Turizm İletişim

Marina Turizm Hakkında

İstanbul merkezli otobüs firması olarak seyahat hizmeti sunan Marina Turizm, İstanbul'dan ve Bükreş'e seferler düzenlemektedir. Filosundaki tüm araçlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklarına güvenli ve kaliteli yolculuk hizmeti sunmaktadır. Marina Turizm yurt dışı rotasını güvenli otobüsleriyle konforlu ulaşım sağlamaktadır.

Marina Turizm Dinlenme Tesisleri

Marina Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Marina Turizm Otobüs Bileti

Marina Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Marina Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Marina Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Marina Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Marina Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Marina Turizm Otobüs Seferleri

Marina Turizm'in İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul

Not: Marina Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
marina turizm

Firma: Marina Turizm

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: -