türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
metatur

Metatur Otobüs Bileti

Metatur İletişim

Metatur Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Yozgat Tabiat güzellikleri bakımından zengin bir şehrimizdir. Metatur, Yozgat merkezli olarak 1995 yılında Necmettin Özer tarafından kurulmuştur. Yozgat halkına ulaşım imkanı sağlamaktadır. Metatur güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Metatur firması müşteri memnuyetini ön planda tutarak kaliteli ulaşım ağı sağlamaktadır. Amasya, Çorum, Kayseri, Samsun, Yozgat şehirlerine seferler düzenlemektedir. Metatur otobüs filosunda koltuk arkası Tv, ücretsiz internet, sınırsız yiyecek içecek hizmeti sunmaktadır. Metatur Turizm günden güne gelişme göstererek bölgesinde önemli bir yere sahip olmuştur ve bu yolda Yozgat halkına hizmet vermenin onuruyla devam etmektedir.

Metatur Dinlenme Tesisleri

Metatur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Metatur Otobüs Bileti

Meta Tur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Metatur Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Metatur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Metatur Otobüs Bileti Fiyatları

Metatur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Metatur Otobüs Seferleri

Metatur Turizm Yozgat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Çorum, Kayseri, Samsun, Yozgat

Not: Metatur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
metatur

Firma: Metatur

Kuruluş Yılı: 1995

Kurucu: Necmettin Özer

Şirket: Metatur Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otogarı Boğazlıyan / Yozgat

Merkezi: Yozgat

Müşteri Hizmetleri: 0354 645 11 83