türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
mis amasya tur

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti

Mis Amasya Tur İletişim

Mis Amasya Tur Hakkında

Amasya ili Kardeniz bölgesinde yer almaktadır. Meşhur Amasya elması ve tütün, şeker pancarı, pamuk, nohut, mısır, patates, üzüm, fasulye ekiminden de verim elde ederek geçim sağlayan bir şehirdir. Amasya (Harşena-Harşene) Kalesi, Kral Kaya Mezarları, Aynalı Mağara, Şehzadeler Müzesi, Amasya Evleri, Bimarhane (Darüşşifa) Tıp ve Cerrahi Müzesi ve Amasya Müzesi gibi birçok gezilebilecek yerleri bulunmaktadır. Mis Amasya Tur 1982 yılında Veysel Aksöz, İlhan Şener, Nazım Güney ve Şahin Koçak tarafından kurulmuştur. İlk seferlerine O302 Mercedes marka otobüsle seyahat düzenlemiştir. Günümüzde 2016 model Mercedes Travego otobüsleriyle 80 adet satış gişesi ve 320 çalışanı ile sektörde faaliyet göstermektedir. Mis Amasya Tur deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına yardımcı olarak ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentileri karşılayarak iyi bir hizmet sunmaktadır. Mola için uğradıkları birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Mis Amasya Tur günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla kaliteli seyahat imkanı sunarak rahat ve güvenli ulaşım hizmeti vermektedir.

Mis Amasya Tur Dinlenme Tesisleri

Mis Amasya sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Doğruyol Dinlenme Tesisleri Ilgaz / Çankırı
Bozbey Dinlenme Tesisleri / Düzce
Kocalar Dinlenme Tesisleri / Malatya
Taşlıdere Dinlenme Tesisleri / Sivas

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti

Mis Amasya Tur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mis Amasya otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mis Amasya Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti Fiyatları

Mis Amasya Tur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Mis Amasya Tur Otobüs Seferleri

Mis Amasya Tur Amasya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kocaeli, Malatya, Manisa, Mersin, Niğde, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Uşak, Yozgat

Not: Mis Amasya Tur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
mis amasya tur

Firma: Mis Amasya Tur

Kuruluş Yılı: 1982

Kurucu: Veysel Aksöz, İlhan Şener, Nazım Güney ve Şahin Koçak

Şirket: Mis Amasya Tur ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Fındıklı Mah. Kuzey Kent Cad. No:1/Z12 / Amasya

Merkezi: Amasya

Müşteri Hizmetleri: 0358 218 38 71