türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Niğde Otobüs Bileti Fiyatları

Tarihi Kucaklayan Şehir Niğde

Tarihi ve kültürel birikimi zengin şehirlerimizden biri olan Niğde, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinden kalma sayısız tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor. İç Anadolu’nun adeta tarih yumağı olan şehir, görülmeye değer camileri, medreseleri ve külliyeleri ile etkileyici bir gezi vadediyor. Her köşesi tarih kokan Niğde’nin kendine has doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve yöresel yemekleri ile tanışmaya hazır mısınız? O halde Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Niğde otobüs seferleri ile hem keyifli hem de konforlu bir yolculukla şehre ulaşabilir, üstelik Niğde otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Niğde Otobüs Firmaları

Niğde Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Niğde Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Niğde otobüs bileti arayanlar Niğde İstanbul otobüs bileti ne kadar? Niğde Ankara otobüs bileti ne kadar? Niğde İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Niğde’ye karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Niğde otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Niğde Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Niğde - İstanbul Otobüs Bileti

Niğde - Ankara Otobüs Bileti

Niğde - İzmir Otobüs Bileti

Niğde - Aksaray Otobüs Bileti

Niğde - Antalya Otobüs Bileti

Niğde - Kayseri Otobüs Bileti

Niğde - Bursa Otobüs Bileti

Niğde - Adana Otobüs Bileti

Niğde - Hatay Otobüs Bileti

Niğde - Denizli Otobüs Bileti

Niğde - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Niğde - Konya Otobüs Bileti

Niğde Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Niğde Otobüs Bileti

Ankara - Niğde Otobüs Bileti

İzmir - Niğde Otobüs Bileti

Aksaray - Niğde Otobüs Bileti

Konya - Niğde Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Niğde Otobüs Bileti

Mersin - Niğde Otobüs Bileti

Malatya - Niğde Otobüs Bileti

Bursa - Niğde Otobüs Bileti

Adana - Niğde Otobüs Bileti

Kayseri - Niğde Otobüs Bileti

Hatay - Niğde Otobüs Bileti

Niğde Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Niğde otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Niğde’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Niğde’ye tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Niğde otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

niğde otobüs bileti

Niğde Otobüs Bileti Alın Tarih Kokan Kentin Atmosferini Hissedin!

Niğde şehir merkezine vardığınızda, yürüme mesafesinde olan pek çok tarihi yapıyı hemen gezmeye başlayabilirsiniz. Selçukluların ve Osmanlı döneminin adeta sergi alanını andıran şehrin her köşesinde bakmaya doyamayacağınız tarihi eserlerle karşılaşacaksınız. Keyifli bir Niğde turu için ilk uğramanız gereken yerler, Niğde Kalesi ve Saat Kulesi olmalıdır. Alâeddin Tepesi üzerine kurulmuş olan kale ve kalenin bir parçası olan saat kulesinin mimari yapısından oldukça etkileneceksiniz.
Buradan ayrıldıktan sonra yönünüzü Ak Medrese ’ye çevirmelisiniz. Medrese’nin beyaz mermerden yapılmış taç kapısını ve Hüdavend Hatun Türbesi’nin dantel gibi işlenmiş süslemelerini mutlaka yakından incelemelisiniz.
Her köşesi buram buram tarih kokan Niğde’de bir sonraki uğrak noktanız ise Sungur Bey Camii olmalıdır. Camiinin muhteşem ve baş döndüren mimari yapısından çok etkileneceksiniz.
Tarihi yapıları gezmeye devam ederken Niğde Müzesi’ni ziyaret etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Altı bölümden oluşan müzede sergilenen birbirinden değerli tarihi eserler, çağlar öncesi dönemin izlerini gözler önüne seriyor. Müzeden ayrılmadan önce eser bölümünün hemen yanında bulunan Köşk Höyük Evi’nin bire bir kopyası olan yapıyı da mutlaka görmelisiniz.
Aladağlar ve Bolkar Dağları ile çevrili olan Niğde, yalnızca tarihi güzellikleriyle değil, aynı zamanda dağcılık ve kış sporlarıyla da ilgi çekiyor. Doğa ile iç içe kalmak ve muhteşem doğal güzellikler arasında huzuru yakalamak istiyorsanız, Torosların uzantısı olan dağ yamaçlarında yürüyüş yapabilir, gezinize adrenalin katmak için ise rafting, trekking ve dağ tırmanışı yapabilirsiniz. Kış sporlarından hoşlanan gezginlerin de uğrak noktalarından biri olan Niğde’nin tüm bu güzelliklerini keşfetmek için Niğde otobüs bileti alın ve heyecan dolu bir tatilin tadını çıkarın.

Niğde Gezilecek Yerler >>