türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ordu birlik

Ordu Birlik Otobüs Bileti

Ordu Birlik İletişim

Ordu Fatsa Ünye Birlik Hakkında

Kurulduğu bölgede şehir içinde ve Samsun iline seferler düzenleyen Ordu Birlik, yöre halkının ulaşımda tercih ettiği otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde seyahat hizmeti vermektedir.

Ordu Birlik Dinlenme Tesisleri

Ordu Fatsa Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ordu Birlik Otobüs Bileti

Ordu Fatsa Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ordu Ünye Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ordu Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ordu Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Ordu Ünye Fatsa Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ordu Birlik Otobüs Seferleri

Ordu Fatsa Ünye Birlik Ordu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ordu, Samsun

Not: Ordu Fatsa Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ordu birlik

Firma: Ordu Birlik

Kuruluş Yılı: 2010

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: ordu

Müşteri Hizmetleri: 0452 233 34 17