türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz develi seyahat

Öz Develi Seyahat Otobüs Bileti

Öz Develi Seyahat İletişim

Öz Develi Seyahat Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Kayseri sanayi şehirlerinden birisidir. Sucuk, pastırma ve mantısıyla da meşhurdur. Öz Develi Seyahat 1993 yılında Mustafa Turan tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Öz Develi Seyahat günümüzde Ankara, İstanbul, Kayseri illeri arasında seferler düzenleyerek konforlu araçlarıyla siz değerli yolcularına güvenli ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Saygılı ve güler yüzlü çalışanlarıyla yolculuğunuz boyunca yardımcı olmaktadır. Günümüz teknolojisiyle donatılmış (Koltuk arkası Tv + İnternet) araçlarıyla siz değerli yolcularına konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sunmaktadır. Öz Develi Seyahat kurulduğu günden bu yana daima gelişerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Öz Develi Seyahat Dinlenme Tesisleri

Öz Develi Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Öz Develi Seyahat Otobüs Bileti

Öz Develi firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Develi Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Develi otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Develi Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Develi güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Develi Seyahat Otobüs Seferleri

Öz Develi Seyahat Kayseri İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, İstanbul, Kayseri

Not: Öz Develi Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz develi seyahat

Firma: Öz Develi Seyahat

Kuruluş Yılı: 1993

Kurucu: Mustafa Turan

Şirket: Turanlar Özdeveli Seyahat Turizm Nakliye Müteahhitlik Madencilik Petrol Doğa Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Develi Terminali No:2 Develi / Kayseri

Merkezi: Kayseri

Müşteri Hizmetleri: 0352 621 82 00