türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz diyarbakır

Öz Diyarbakır Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır İletişim

Öz Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, dünyanın en eski tarihi şehirlerinden biridir. Öz Diyarbakır Seyahat 1981 yılında Ahmet Arıkboğa, Mehmet Seyhan, Fikri Canpolat, Selahattin Delidere, Avni Yaşlı ve Kasım Cantürk tarafından kurulmuştur. Firma 13 adet 302 Mercedes Benz araçlarla hizmete başlayıp bir yıl içinde gelişme göstererek araç sayısı 85'e yükselmiştir. Günümüzde Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Yolcu taşımacılığı sektöründe katıldığı yıldan bu yana yenilikçi ve gelişimci özelliğini devam ettiren bir otobüs işletmesi olmuştur. Güler yüzlü kadrosuyla kaliteli seyahat hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Son model araçlarıyla yeni tekbolojiyle donatılmış yolcularının ihtiyaçlarını karşılayan Öz Diyarbakır Seyahat ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Yocularının ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için birçok dinlenme tesinde mola vermektedir. 1981'den beri faaliyet gösteren firma gün geçtikçe yeniliçi ve gelişimci özelliğiyle sektörde yoluna devam etmektedir.

Öz Diyarbakır Dinlenme Tesisleri

Öz Diyarbakır sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ali Bilir Dinlenme Tesisleri / Konya
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Çiftlik Dinlenme Tesisleri / Malatya
Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Denizli
Kervansaraylar Dinlenme Tesisleri / Bingöl
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Park Bedesten Dinlenme Tesisleri / Şanlıurfa
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri Terme / Ulusoy
Velioğlu Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Yücesan Dinlenme Tesisleri / Kırşehir

Öz Diyarbakır Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Diyarbakır otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Diyarbakır Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Diyarbakır güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Diyarbakır Otobüs Seferleri

Öz Diyarbakır Diyarbakır İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova

Not: Öz Diyarbakır otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz diyarbakır

Firma: Öz Diyarbakır Seyahat

Kuruluş Yılı: 1981

Kurucular: Ahmet Arıkboğa, Mehmet Seyhan, Fikri Canpolat, Selahattin Delidere, Avni Yaşlı, Kasım Cantürk

Şirket: Öz Diyarbakır Seyahat Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Şanlıurfa Yolu Büyükşehir Belediyesi Otogar İşletmesi No: 46 Kayapınar / Diyarbakır

Merkezi: Diyarbakır

Müşteri Hizmetleri: 444 21 00