türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Öz Erzincanlılar

Öz Erzincanlılar Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar İletişim

Öz Erzincanlılar Hakkında

Erzincan Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan İpek Yol'unun geçiş güzergahında olmasından dolayı tarihi ve kültürel zenginliğiyle önemli bir yere sahiptir. Mama Hatun Kervansarayı, Terzi Baba Türbesi, Kemah Kalesi, Altıntepe şehir kalıntıları, Girlevik Şelalesi gezilip görülmesi gereken yerleridir. Öz Erzincanlılar Erzincan ilinde 2002 yılında Yalçın Koç tarafından kurularak şehirler arası ulaşım sektörüne katılmıştır. Günümüzde Amasya, Bolu, Erzincan, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas illerine seferler düzenleyerek ulaşım ağı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla sizlere yolculuğunuz sırasında kaliteli hizmet sağlayarak seyahatinizin keyifli geçmesini sağlamaktadır. Öz Erzincanlılar Son model otobüs filosuyla koltuk arakası Tv+İnternet+Yiyecek içecek ikramları sunarak siz değerli konuklarını seyahat sırasında memnuniyetle ağırlamaktadır. Yolcularına daha iyi hizmet verebilmek adına Öz Erzincanlılar yenilikçi ve gelişimci bir yol izleyerek şehirlerarası yolcu taşımacılığında ilerlemektedir.

Öz Erzincanlılar Dinlenme Tesisleri

Öz Erzincanlılar sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Öz Erzincanlılar Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Erzincanlılar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Erzincanlılar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Erzincanlılar Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Erzincanlılar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Erzincanlılar Otobüs Seferleri

Öz Erzincanlılar Erzincan İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bolu, Erzincan, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sivas

Not: Öz Erzincanlılar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz erzincanlılar

Firma: Öz Erzincanlılar

Kuruluş Yılı: 2002

Kurucu: Yalçın Koç

Şirket: Çayırlı Öz Erzincanlılar Ltd. Şti.

Adresi: Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali No:2 / Erzincan

Merkezi: Erzinczn

Müşteri Hizmetleri: 0446 223 99 19