türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özemniyet turizm

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm İletişim

Özemniyet Turizm Hakkında

Özemniyet Turizm 1954 yılında Osman Metin Yurtbay tarafından kurularak şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Özemniyet Turizm günümüzde Efe Tur firması adı altında seferler düzenleyerek faaliyet göstermektedir.

Özemniyet Turizm Dinlenme Tesisleri

Özemniyet Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özemniyet Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özemniyet Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Özemniyet Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özemniyet Turizm Otobüs Seferleri

Özemniyet Turizm Kocaeli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bartın, Kocaeli, Manisa

Not: Özemniyet Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Özemniyet Turizm

Firma: Özemniyet Turizm

Kuruluş Yılı: 1954

Kurucu: Osman Metin Yurtbay

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Kocaeli

Müşteri Hizmetleri: 0850 600 00 10