türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özen turizm

Özen Turizm Otobüs Bileti

Özen Turizm İletişim

Özen Turizm Hakkında

Nedim Yurdakul ulaşım sektörüne ilk olarak 1956 yılında "Keskinli" yazan kamyonuyla nakliye işine başlamıştır. Daha sonra 1973 yılında Kırıkkale - Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapmak için "Öz Kırıkkale" otobüs işletmesini kurmuştur. Günümüzde Kırıkkale'nin yerel firması olarak faaliyet gösteren Özen Turizm 1974 yılında Nedim Yurdakul tarafından kurulmuştur. Hacı Yıldırım ile ortaklık yürüttüler ve işlerini 1989 yılında evlatlerı Murat Yıldırım ve Ali Yurdakul'a devretmiştir. Onların önderliğinde Özen Turizm halen yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Özen Turizm konforlu, güvenli araçlarıyla ve güler yüzlü çalışanlarıyla Kırıkkale - Ankara (Her gün 08.00 - 17.30 arası), Kırıkkale - İzmir (Her gün 12.00 ve 21.45), Kırıkkale - Antalya - Alanya (Her gün 20.45), Kırıkkale - Çankırı (Her Çarşamba, Cuma, Pazar 19.00) seferler düzenleyerek siz değerli müşterilerine seyahat hizmeti sunmaktadır. Özen Turizm otobüs firması olarak Kırıkkale halkına şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında seyahat hizmeti vermeye devam etmektedir.

Özen Turizm Dinlenme Tesisleri

Özen Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Özen Turizm Otobüs Bileti

Özen Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özen Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özen Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özen Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Özen Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özen Turizm Otobüs Seferleri

Özen Turizm Kırıkkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Antalya, Çankırı, İzmir, Kırıkkale

Not: Özen Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özen turizm

Firma: Özen Turizm

Kuruluş Yılı: 1974

Kurucu: Nedim Yurdakul

Şirket: Özen Turizm Nakliye Otomotiv Taah. Gıda İnş. Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şti.

Adresi: Yenidoğan Mah. Zafer Cad. 611.Sk. No:32/D / Kırıkkale

Merkezi: Kırıklae

Müşteri Hizmetleri: 0318 225 67 17