türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özlem batman

Özlem Batman Otobüs Bileti

Özlem Batman İletişim

Özlem Batman Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan ilimiz Batman, sanayi ve petrol işlerinde gelişerek büyümektedir. Şehir tarihi, doğal güzelliği ve zengin mutfağıyla da bilinmektedir. Özlem Batman Turizm 2016 yılında İdris Taşhan tarafından kurulmuştur. Batman halkının tercih ettiği önemli otobüs firmalarından biridir. Güler yüzlü kadrosuyla kaliteli seyahat hizmeti sunarak müşteri memnuniyetinin kalıcılığını sağlamaktadır. Yeni teknolojiyle donatılmış son model araçları ile yolcularının ihtiyaçlarını karşılayan Özlem Batman Turizm; Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım ağı sağlamaktadır. Molada yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için özenle seçilmiş temiz ve bakımlı dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. 2016 yılından itibaren şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Özlem Batman gün geçtikçe yenilikçi ve gelişimci özelliğiyle ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Özlem Batman Dinlenme Tesisleri

Özlem Batman sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Ali Bilir Dinlenme Tesisleri Beyşehir / Konya
Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri Birecik / Şanlıurfa
Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Denizli
Gaziapaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri İmranlı Sultandağı / Afyonkarahisar
Koçhisar Dinlenme Tesisleri Şereflikoçhisar / Ankara
Park Shop Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Su Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti

Özlem Batman Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özlem Batman otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özlem Batman Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özlem Batman Otobüs Bileti Fiyatları

Özlem Batman Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özlem Batman Otobüs Seferleri

Özlem Batman Seyahat Batman İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, Yalova

Not: Özlem Batman otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özlem batman

Firma: Özlem Batman

Kuruluş Yılı: 2016

Kurucu: İdris Taşhan

Şirket: -

Adresi: Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 46 / Batman

Merkezi: Batman

Müşteri Hizmetleri: 0488 214 47 47