türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
özlem cizre nuh

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh İletişim

Özlem Cizre Nuh Turizm Hakkında

Şırnak ilinin Cizre ilçesinde 1997 yılında Abdurrahim Nur tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Kurulduğu günden bu yana önceliği müşteri memnuniyeti üzerine olmuştur. Güneydoğu Anadolu bölgesinden başlayarak Türkiye'nin Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir,Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya,Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova şehirlerine yaptığı seferler ile adını duyaran bir firma olmuştur. Güler yüzlü kadrosuyla kaliteli seyahat hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Günümüz teknoloji sistemiyle donatılmış otobüs filosuyla klima+koltuk arkası televizyonla seyahat keyifli bir hale dönüşmektedir. Özlem Cizre Nuh kurulduğu bölgede halkın tercih ettiği otobüs firması olarak sektörde devam etmektedir.

Özlem Cizre Nuh Dinlenme Tesisleri

Cizre Nuh sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri / Erzurum
Yükseller Dinlenme Tesisleri / Bingöl
Gazipaşa Dinlenme Tesisleri / Antalya
Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Kale Dinlenme Tesisleri / Malatya
Park Bedesten Dinlenme Tesisleri / Şanlıurfa
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Taşlıdere Dinlenme Tesisleri / Sivas
Türssn Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti

Cizre Nuh Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Özlem Cizre Nuh otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Cizre Nuh otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Otobüs Bileti Fiyatları

Cizre Nuh güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özlem Cizre Nuh Otobüs Seferleri

Özlem Cizre Nuh Turizm Şırnak İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir,Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya,Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova

Not: Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
özlem cizre nuh

Firma: Özlem Cizre Nuh

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucu: Abdurrahim Nur

Şirket: -

Adresi: Sur Mahallesi Nusaybin Caddesi Belediye Otogarı No:49 Cizre / Şırnak

Merkezi: Cizre

Müşteri Hizmetleri: 0850 888 47 73