türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
safran turizm

Safran Turizm Otobüs Bileti

Safran Turizm İletişim

Safran Turizm Hakkında

Karabük ilinde Yılmazlar ailesi tarafından kurulan Safkar Safran Tur. Sey. Taş. Oto.Hiz. San. ve Tic. Ltd. şirketinin sektöre giriş tarihi 1945 yılına uzanmaktadır. İlk olarak Karabük - İstanbul arası sefer düzenleyerek faaliyete başlamıştır. 2004 yılında yenilenmiş firma adını bulunduğu bölgeye has bir çiçek olan Safran çiçeğinden aldığı yeni ismiyle Safkar Safran Turizm olarak ulaşım hizmeti vermeye devam etmiştir. İşinde tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle birlikte son model otobüs filosuyla günümüzde Ankara, Düzce, Iğdır, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım ağı sağlamaktadır. Safran Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde kaliteli bir yolculuk hizmeti vermeye devam ediyor.

Safran Turizm Dinlenme Tesisleri

Safkar Safran Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Safran Turizm Otobüs Bileti

Safkar Safran Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Safran Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Safran Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Safran Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Safran Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Safran Turizm Otobüs Seferleri

Safran Turizm Karabük İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Düzce, Iğdır, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya

Not: Safran Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Safran Turizm

Firma: Safran Turizm

Kuruluş Yılı: 2004

Kurucu: Mehmet Yılmaz

Şirket: Safkar Safran Tur. Sey. Taş. Oto.Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Ergenekon Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:1 / Karabük

Merkezi: Karabük

Müşteri Hizmetleri: 444 34 78