türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
alaşehir sarıkız turizm

Sarıkız Turizm Otobüs Bileti

Sarıkız Turizm İletişim

Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkında

Manisa tarihte şehzadelerin yaşamasıyla ilim, kültür ve sanat alanında gelişmiş bir ilimizdir. İnsan taşımacılığı sektöründe kurulduğu bölgede adını duyuran Alaşehir Sarıkız Turizm birçok ilimize sefer düzenlemektedir. Manisa ve İzmir arasında seyahat edenlerin tercih ettiği otobüs firması olarak yerini almaktadır. Güvenli, kaliteli ve konforlu seyahatte çalışanlarıyla sizlere özel olduğunuzu hissettiren ve keyifli yolculuk geçirmeniz için en iyi şekilde hizmet vermektedir. Son model araçlarında bulunan koltuk arkası tv'ler ve sınırsız yiyecek içecek ikramları sunmaktadır. Sarıkız Turizm müşterilerinin istekleri ve şikayetleri doğrultusunda kendini geliştiren bir şirket olmaya devam etmektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Dinlenme Tesisleri

Sarıkız Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri İsçehisar / Afyonkarahisar
Yıldız Metin Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Bileti

Alaşehir Sarıkız Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Alaşehir Sarıkız Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Seferleri

Sarıkız Turizm'in Manisa ilinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Isparta, İstanbul, İzmir, Manisa, Uşak, Yalova

Not: Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
alaşehir sarıkız turizm

Firma: Alaşehir Sarıkız Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucu: 41 Ortaklı Koooparatif

Şirket: -

Adresi: Alaşehir Belediye Otogarı No:5 Alaşehir / Manisa

Merkezi: Alaşehir

Müşteri Hizmetleri: 0236 653 19 47