türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ses turizm

Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses Turizm İletişim

Ses Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Yozgat Anadolu'nun eski yerleşim yerlerinden ve tabiat güzellikleri bakımından ünlü bir şehrimizdir. 2007 yılında Ozan Deniz Ünal tarafından kurulan Ses Turizm ilk seferlerini Ankara-Yozgat şehirlerine düzenlemiştir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmak için işletme olarak bütün çalışanlarıyla kendini geliştirmektedir. Ses Turizm müşteri memnuniyetinin üzerinde yoğunlaşan, otobüs filosunu ihtiyaçlara göre seçerek yolcularına güler yüzlü çalışanlarıyla güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Ses Turizm araçlarında yolcularının zamanının değerlendirilmesi adına televizyon ve otobüs içi ısıyı korumak için klima ve araç içi ikramlarda bulunmaktadır. Günümüzde Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun, Tokat, Uşak, Yozgat şehirlerine seferler düzenlemektedir. Ses Turizm internet sitesinde online otobüs bileti satılmakta ve firma hakkında birçok bilgi bulabilmek mümkündür. Kurulduğu bölgede firmalar arasında lider konumda olan Ses Turizm sektörde faaliyet göstererek devamlılığını sürdürmektedir.

Ses Turizm Dinlenme Tesisleri

Ses Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ses Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ses otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ses Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ses Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ses Turizm Otobüs Seferleri

Ses Turizm Yozgat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Manisa, Muğla, Sakarya, Samsun, Tokat, Uşak, Yozgat

Not: Ses Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ses turizm

Firma: Ses Turizm

Kuruluş Yılı: 2007

Kurucu: Ozan Deniz Ünal

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogar No:9 Bayrampaşa / İstanbul

Merkezi: Yozgat

Müşteri Hizmetleri: 0850 532 0737