türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
siirt petrol turizm

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti

Siirt Petrol Turizm İletişim

Siirt Petrol Turizm Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, konumu açısından köklü bir şehirdir. 1972 yılında şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne Otoşark adı altında adım atmıştır. Daha sonrasında Siirt Petrol Turizm ismiyle ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor. Siirt başta olmak üzere Adana, Ankara, Batman, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa illerine seferler düzenlemektedir. Günümüz koşullarına uygun otobüs filosuyla güvenli, 150'ye yakın bilet satış noktasıyla “Sevdiklerinize Ulaştırır” sloganıyla ulaşım ağı sağlamaktadır. Siirt Petrol Turizm güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktadır. Siirt Petrol yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Siirt halkının en çok tercih ettiği firmalardan biri olmanın verdiği gurur ile daima gelişerek sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Siirt Petrol Turizm Dinlenme Tesisleri

Siirt Petrol sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Çiftlik Dinlenme Tesisleri / Malatya
Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Denizli
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri Birecik / Şanlıurfa
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti

Siirt Petrol Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Siirt Petrol Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siirt Petrol Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Siirt Petrol Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Siirt Petrol Turizm Otobüs Seferleri

Siirt Petrol Turizm Erzurum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ankara, Batman, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa

Not: Siirt Petrol Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Siirt Petrol Turizm

Firma: Siirt Petrol Turizm

Kuruluş Yılı: 1972

Kurucu: Mehdi Dalgalı

Şirket: Siirt Petrol Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi

Adresi: Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Zemin Kat No:1 Merkez / Siirt

Merkezi: Siirt

Müşteri Hizmetleri: 444 00 56