türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sıla özlem seyahat

Sıla Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Seyahat İletişim

Sıla Özlem Seyahat Hakkında

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Gümüşhane, İpek Yolu üzerinde bulunmasından dolayı tarihi ve kültürel açıdanda zengin bir şehrimizdir. Sıla Özlem Seyahat 1990 yılında Alparslan Ekiz tarafından kurularak şehirler arası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Özlem Seyahat günümüz koşullarına uygun donatılmış otobüs filosuyla yolcularını zamanında gidecekleri destinasyona konforlu ve güvenli şekilde ulaştırmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına seyahat boyunca memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Sıla Özlem Seyahat günümüzde Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Bayburt, Bolu, Çorum, Gümüşhane, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Sakarya, Sivas, Trabzon şehirlerine seferler düzenlemektedir. Mola için durulan yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği temiz ve uygun fiyatlı dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Sıla Özlem Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bilgi almak mümkün ve sitesinde online otobüs bileti alınabilir. Günden güne gelişme gösteren Özlem Seyahat bölgesinde önemli bir yere sahip, bu yolda Gümüşhane halkına hizmet vermenin gururuyla devam etmektedir.

Özlem Seyahat Dinlenme Tesisleri

Sıla Özlem Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Alışkan Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri / Bolu
Günaydın Dinlenme Tesisleri / Konya
Ocaklı Dinlenme Tesisleri / Çorum
Günaydın Dinlenme Tesisleri / Sivas
Tapan Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Sıla Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sıla Özlem Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özlem Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sıla Özlem Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Özlem Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sıla Özlem Seyahat Otobüs Seferleri

Özlem Seyahat Gümüşhane İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Bayburt, Bolu, Çorum, Gümüşhane, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Sakarya, Sivas, Trabzon

Not: Sıla Özlem Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sıla özlem seyahat

Firma: Sıla Özlem Seyahat

Kuruluş Yılı: 1990

Kurucu: Alparslan Ekiz

Şirket: Sila Özlem İhr. Tur. Sey. Nak. Taah. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Şiran Otogarı Peron: 1-2-3-4-5-6-7 Şiran / Gümüşhane

Merkezi: Gümüşhane

Müşteri Hizmetleri: 444 75 29