türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
soma seyahat

Soma Seyahat Otobüs Bileti

Soma Seyahat İletişim

Soma Seyahat Hakkında

Türkiye'nin Ege Bölgesinde yer alan Manisa, doğal zenginlikleri ve tarih boyunca kültürün sanatın yoğun olduğu ve ticaret yollarının geçiş güzergahında olan kentin köklü bir tarihi ve kültürel zenginliği vardır. Osmanlı döneminde geleceğin padişahları Manisa sancağında eğitilirdi ve bundan dolayı Manisa, şehzadeler şehri olarak bilinir. Soma Seyahat 1982 yılından itibaren şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe ulaşım hizmeti vermektedir. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış son model otobüs filosuyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına seyahat hizmeti sağlamaktadır. Soma Seyahat günden güne gelişme göstererek bölgesinde önemli bir yere sahip olmuştur ve bu yolda Manisa halkına hizmet vermenin onuruyla devam etmektedir.

Soma Seyahat Dinlenme Tesisleri

Soma Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Soma Seyahat Otobüs Bileti

Soma Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Soma Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Soma Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Soma Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Soma Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Soma Seyahat Otobüs Seferleri

Soma Seyahat Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Uşak, Yalova

Not: Soma Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
soma seyahat

Firma: Soma Seyahat

Kuruluş Yılı: 1982

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Otobüs Terminali, 45520 Merkez / Manisa

Merkezi: Manisa

Müşteri Hizmetleri: 0236 613 10 55