türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
soner turizm

Soner Turizm Otobüs Bileti

Soner Turizm İletişim

 • İstanbul (Avrupa)
 • Soner Turizm Hakkında

  Soner Turizm 1963 yılında Selahattin Soner tarafından kurulmuştur. Kastamonu ilinin otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kargo ve nakliye taşımacılık hizmeti veren bir firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına hizmet sunmaktadır.

  Soner Turizm Dinlenme Tesisleri

  Soner Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

  Soner Turizm Otobüs Bileti

  Soner Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Soner Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Soner Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

  Soner Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

  Soner Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

  Soner Turizm Otobüs Seferleri

  Soner Turizm Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

  İstanbul, Kastamonu

  Not: Soner Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

   
  soner turizm

  Firma: Soner Turizm

  Kuruluş Yılı: 1963

  Kurucu: Selahattin Soner

  Adresi: Bozkurt Şehirler Arası Otobüs Terminali, Merkez mah. Ziya termel cad. No:7 / Kastamonu

  Merkezi: Kastamonu

  Müşteri Hizmetleri: 0212 533 80 79 / 0533 771 59 31