türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
star hakkari

Star Hakkari Otobüs Bileti

Star Hakkari İletişim

Star Hakkari Turizm THakkında

Doğu Anadolu Bölgesi konumuyla birçok topluluğun ilgisini çekmiş ve Hurri, Urartu, Arap ve Pers İmparatorluklarına ev sahipliği yapmıştır. Hakkari'de bulunan Ters Lalesi UNESCO tarafından Dünya mirası listesine alınmıştır. Hakkari halkı geçimini hayvancılık ile sağlamaktadır. Star Hakkari Turizm 1969 yılında Mustafa Kahraman ve Dündar Kahraman tarafından kurulmuştur. Star Hakkari müşteri memnuniyetinin üzerinde yoğunlaşan, otobüs filosunu ihtiyaçlara göre seçerek yolcularına güler yüzlü çalışanlarıyla güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Hakkari ve Van arası ulaşım hizmeti vermektedir. Kurulduğu bölgede Star Hakkari Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığında faaliyet göstererek devamlılığını sürdürmektedir.

Star Hakkari Turizm Dinlenme Tesisleri

Star Hakkari sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Star Hakkari Otobüs Bileti

Star Hakkari Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Star Hakkari otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Star Hakkari otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Star Hakkari Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Star Hakkari güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Star Hakkari Otobüs Seferleri

Star Hakkari Turizm Hakkari İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Hakkari, Van

Not: Star Hakkari Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
star hakkari

Firma: Star Hakkari Turizm

Kuruluş Yılı: 1969

Kurucular: Mustafa Kahraman ve Dündar Kahraman

Şirket: Star Hakkari Turizm Seyahat Ins. Dan. Ve Egitim Hiz. San Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: İstiklal Caddesi Anıt Karşısı No:1 Merkez / Hakkari

Merkezi: Hakkari

Müşteri Hizmetleri: 0850 340 67 34