türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
star ok turizm

Star Ok Turizm Otobüs Bileti

Star Ok İletişim

Star Ok Turizm Hakkında

Cevat Ok tarafından kurulan Star Ok Turizm 1996'dan beri Türkiye ve Azerbaycan arası karayolu yolcu taşımacılığı ve kargo taşımacılığı hizmeti sektöründe faaliyet göstermektedir. Star Ok günümüz teknolojisiyle donatılmış otobüs filosuyla yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma müşteri beklerntilerini karşılayarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Star Ok Turizm, kurulduğu günden bu yana siz değerli yolculara Ankara, Bursa, İstanbul, Trabzon şehirlerinden Azerbaycan'a ulaşım ve kargo hizmeti sunmaktadır.

Star Ok Dinlenme Tesisleri

Star Ok Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Star Ok Turizm Otobüs Bileti

Star Ok firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Star Ok Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Star Ok otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Star Ok Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Star Ok güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Star Ok Otobüs Seferleri

Star Ok Turizm İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bursa, İstanbul, Trabzon

Not: Star Ok Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
star ok turizm

Firma: Star Ok Turizm

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucu: Cevat Ok

Şirket: -

Adresi: Aksaray Mah. Küçüklanga Cad. Emniyet Terminali No:69 Fatih / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0212 632 27 04