türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
str turizm

Str Turizm Otobüs Bileti

Str Turizm İletişim

Satır Turizm Hakkında

Kocaeli sanayisi ile gelişmiş Asya ve Avrupa'yı bağlayan önemli şehirlerden biridir. Str Turizm 2004 yılında Fevzi Satır tarafından Kocaeli halkına yolcu taşımacılığında ulaşım sağlamak amaçlı kurulmuştur. Bursa, İstanbul, Kocaeli, Yalova şehirlerinde bilet satış ofisleri bulummakta ve bu illere sefer sağlamaktadır. Str Turizm'in Seyahat Kart uygulamasıyla yolcularına otobüs bileti alımında avantaj sağlamaktadır. Tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarıyla konforlu ve güvenli yolculuk imkanı vermektedir. Kurulduğu bölgede Bursa, İstanbul, Kocaeli, Yalova şehirlerine seferler düzenleyen işletme kısa mesafede en fazla tercih edilen firma olarak yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir

Str Turizm Dinlenme Tesisleri

Satır Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Str Turizm Otobüs Bileti

Satır Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Str Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Satır Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Satır Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Str Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Str Turizm Otobüs Seferleri

Str Turizm Kocaeli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bursa, İstanbul, Kocaeli, Yalova

Not: Str Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
str turizm

Firma: Str Turizm

Kuruluş Yılı: 2004

Kurucu: Fevzi Satır

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Kocaeli

Müşteri Hizmetleri: 0850 336 16 41