türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
tosya seyahat

Tosya Seyahat Otobüs Bileti

Tosya Seyahat İletişim

Tosya Seyahat Hakkında

Ülkemizde yer alan Kastamonu, zengin tarihiyle bilinen günümüzde de kültür şehri olarak gelişen bir kentimizdir. İlimizde tarihi ve kültürel miras olarak bizlere kalan; camiler, külliyeler, medreseler, türbeler ve kale'dir. Firma sektöre 195O yılında Tosya Doğan Turizm adıyla girmiş, kamyon kasası üzerine tahtadan yapılmış dört adet araçla Kastamonu ve İstanbul seferleri düzenleyerek faaliyete başlamıştır. 1963 yılında ise Cihat Yeşil, Cevat Eracar, Münir Saka, Hüseyin Köle, Mustafa Ateşoğlu, Mustafa Döğücü, Yusuf Ata, Orhan Urkaya, Hilmi Yeşil'in ortaklığıyla adı yenilenerek Tosya Seyahat olarak değiştirilmiştir. Bu değişimin yanında otobüs filosu 10'a çıkarılmıştır. 1983 yılında da limited şirketi olarak sektöre devam etmişlerdir. yeniden Köklü bir otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına sınırsız hizmet sunmaktadır. Tosya Seyahat sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta ve online bilet satmaktadır. Kurulduğu bölgede tercih edilen otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde sürekli gelişerek, Türkiye'nin birçok iline ulaşım sağlayarak yoluna devam etmektedir.

Tosya Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tosya Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Tosya Seyahat Otobüs Bileti

Tosya Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Tosya Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tosya Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Tosya Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Tosya Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Tosya Seyahat Otobüs Seferleri

Tosya Seyahat Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya

Not: Tosya Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
tosya seyahat

Firma: Tosya Seyahat

Kuruluş Yılı: 1950

Kurucu: -

Şirket: Tosya Seyahat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otogarı Tosya / Kastamonu

Merkezi: Kastamonu

Müşteri Hizmetleri: 0366 313 12 47