türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ünye birlik

Ünye Birlik Otobüs Bileti

Ünye Birlik İletişim

Ünye Birlik Hakkında

Ordu'nun Ünye ilçesinin otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir.

Ünye Birlik Dinlenme Tesisleri

Ünye Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ünye Birlik Otobüs Bileti

Ünye Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ünye Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ünye Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ünye Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Ünye Birlik Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ünye Birlik Otobüs Seferleri

Ünye Birlik Ordu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Giresun, Ordu, Samsun, Trabzon

Not: Ünye Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ünye birlik

Firma: Ünye Birlik

Kuruluş Yılı: 2010

Kurucu: -

Şirket: Lider Adana Seyahat Turizm Akaryakıt İnş. Gıda Teks. San. Tic. Aş.

Adresi: Çınarlı Mah. Ziyapaşa Bulvarı 75 / A Seyhan/Adana

Merkezi: Ünye/Ordu

Müşteri Hizmetleri: 0322 363 41 41