türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
üstün erçelik

Üstün Erçelik Otobüs Bileti

Üstün Erçelik İletişim

Üstün Erçelik Hakkında

Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Zonguldak, Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırarak ülkemize önemli açıdan katkı sağlamaktadır. Zonguldak'ın Ereğli ilçesi merkezli kurulan firma, 1960 yılında adını Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları isminden esinlenerek "Erçelik" adı altında faliyete başlamıştır. 1962 senesinde ise Durmuş Üstün tarafından kurulan Üstün firmasıyla 1973 yılında birleşerek Üstün Erçelik adında seferler düzenleyerek faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla konuklarına keyifli yolculuk geçirmesinde yardımcı olmaktadır. Üstün Erçelik yolcu taşımacılığı sektörüne katıldığından itibaren kendini geliştirerek Zonguldak halkının sevgisini ve güvenini kazanmıştır. Kurulduğu bölgesinde en fazla tercih edilen otobüs firmalarının arasında yer almanın verdiği gururla ulaşım hizmeti vermektedir.

Üstün Erçelik Dinlenme Tesisleri

Üstün Erçelik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Üstün Erçelik Otobüs Bileti

Üstün Erçelik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Üstün Erçelik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstün Erçelik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Üstün Erçelik Otobüs Bileti Fiyatları

Üstün Erçelik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Üstün Erçelik Otobüs Seferleri

Üstün Erçelik Zonguldak İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Samsun, Trabzon, Yalova, Zonguldak

Not: Üstün Erçelik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Üstün Erçelik

Firma: Üstün Erçelik

Kuruluş Yılı: 1960

Kurucu: Durmuş Üstün

Şirket: Karadeniz Ereğli Üstün Erçelik Otobüs İşletmesi Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otobüs Terminali No:17 Kdz.Ereğli / Zonguldak

Merkezi: Zonguldak

Müşteri Hizmetleri: 0372 316 11 72