türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
yeni aksaray

Yeni Aksaray Otobüs Bileti

Yeni Aksaray Seyahat İletişim

Yeni Aksaray Hakkında

Yeni Aksaray Seyahat yolcu taşımacılığı sektörüne 1999 yılında Cavit Çıtak ve Nurettin Yumuşak birlikteliğinde kurularak katılmıştır. Otobüs işletmesi 2012 yılı itibariyle “Her zaman daha yeni” sloganıyla yenilenen Neopalan, Starliner ve Cityliner marka araçlarıyla ulaşım hizmeti vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana konforu ve teknolojiyi birleştirerek kaliteli seyahat imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına sınırsız hizmet sunmaktadır. Yeni Aksaray sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta ve online bilet satmaktadır. Kurulduğu bölgede tercih edilen otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde sürekli gelişerek, Türkiye'nin birçok iline ulaşım sağlayarak yoluna devam etmektedir.

Yeni Aksaray Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yeni Aksaray sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri Yolçatı Köyü / Bolu
Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir / Konya
Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri Sultandağı / Afyon
Str Dinlenme Tesisleri Kula/ Manisa

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Aksaray firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Yeni Aksaray otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeni Aksaray otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yeni Aksaray Otobüs Bileti Fiyatları

Yeni Aksaray Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Yeni Aksaray Otobüs Seferleri

Yeni Aksaray Seyahat Aksaray İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Sakarya, Uşak, Yozgat

Not: Yeni Aksaray Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
yeni aksaray

Firma: Yeni Aksaray

Kuruluş Yılı: 1999

Kurucular: Cavit Çıtak ve Nurettin Yumuşak

Şirket: Yeni Aksaray Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Hacılar Harmanı Mah. Yeni Terminal içi No:8/9 / Aksaray

Merkezi: Aksaray

Müşteri Hizmetleri: 0382 215 85 85