türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
yeni diyarbakır seyahat

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır İletişim

Yeni Diyarbakır Seyahat Hakkında

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Diyarbakır, dünyanın en eski tarihi şehirlerinden biridir. Köklü tarihiyle tanınan şehrimiz; kaleleri, köprüleri, müzeleri, hanları, kervansarayları, camileri ve kiliseleriyle ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Yeni Diyarbakır Seyahat 1997 yılında Vedat Karakaş tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı faaliyetine başlamıştır. Sektördeki yenilikleri kendi bünyesinde de uygulayarak son model otobüs filosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla konforlu ve güvenli seyahat hizmeti vermektedir. Firmanın ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti devamlılığını korumaktadır. Yolcularını güvenli ve konforlu bir şekilde her cebe uygun fiyatla zamanında gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışan firma olarak ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Yeni Diyarbakır Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yeni Diyarbakır sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Yeni Diyarbakır Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeni Diyarbakır otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yeni Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Yeni Diyarbakır Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Yeni Diyarbakır Otobüs Seferleri

Yeni Diyarbakır Seyahat Diyarbakır İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Diyarbakır, Düzce,Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, Van

Not: Yeni Diyarbakır Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
yeni diyarbakır seyahat

Firma: Yeni Diyarbakır Seyahat

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucu: Vedat Karakaş

Şirket: -

Adresi: Siverek Yolu Şehirlerarası Otobüs Terminali No:11-12 / Diyarbakır

Merkezi: Diyarbakır

Müşteri Hizmetleri: 444 06 21