türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Çorlu Otobüs Firmaları

Çorlu Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Çorlu otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Çorlu Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Çorlu Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Otobüs Bileti

Çorlu Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

 

Tekirdağ Çorlu Otogarı

Toplu taşımacılık hizmetini kullanan insanların ortak kullandıkları alanlar bulunuyor. Tren kullananlar için tren garları, hava yolu ile hareket edenler için havalimanları ve otobüs ile hareket edenler için otogarlar hizmet veriyor. Ülkemizin her kentinde de farklı özelliklerde ve kapasitelerde otogarlar bulunuyor. İşte o otogarlardan bir tanesi de Tekirdağ Çorlu Otogarı.

Bu noktada şunu da ifade etmek gerekir ise otogarlar, toplu taşıma aracını kullanan,tren veya havayolu olmayan kentlerde otobüs kullanımı ile hareket ettikleri tek en uygun ekonomik çözüm oluyor. Zira birçok otogarda servisler bulunuyor ve ücretsiz olarak otogara inince diledikleri yere insanlar günün hangi saati olursa olsun gitme şansına sahip oluyor.

Çorlu Otogarı Hakkında Temel Bilgiler

Tekirdağ Çorlu Otogarı da günün hangi saati olursa olsun otobüs ile gelenlerin ücretsiz olarak hizmet alabileceği bir otogardır. Tekirdağ ülkemizin Marmara bölgesinde yer alan bir ildir. Çorlu da Tekirdağ iline bağlı olan bir ilçedir. Aynı zamanda ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının olduğu bir kenttir. Çok sayıda irili ufaklı işletme mevcuttur. Bundan ötürü de kentte sürekli olarak otogara girip çıkan otobüs seferleri devam eder. Bu noktada arz talep meselesine bağlı olarak Tekirdağ Çorlu Otogarı ülkemizin en modern en iyi hizmetin alınabileceği günün her saati güvenle seyahat edilebilecek bir otogardır. Sürekli olarak kontrol altında olan bir otogardır. Sosyal tesislerin tamamı temiz ve hijyeniktir. Kullanımı da kolay olan karmaşık bir yapısı olmayan otogardır. Otogarda ayrıca lezzetli yemekler yemek mümkündür. Hediyelik eşya da alınabilir.

Çorlu Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Çorlu Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla Çorlu Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Çorlu Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Çorlu Otogar Adresi: Şeyh Sinan Mah. Kumyol Cad. Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Toplu taşıma ile Çorlu Otogarına ulaşım yolları;
Çorlu Otogara ulaşım imkanları başında otobüs firmalarının otogar servisleri bulunur. Çorlu Otobüs biletinizi aldığınız firmanın servisleri olup olmadığını öğrenmek için yukarıda bulunan Çorlu otobüs firmalarının iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz.
Servis dışında Çorlu Otogarın hemen önünde otobüs durağı vardır, bu duraktan geçen otobüsler ile Çorlu Otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.
Yine kendi imkanlarınız veya taksi ile Çorlu Otogarına ulaşmak isterseniz, Tekirdağ Merkez - Çorlu Otogar arası 55 km, Çerkezköy - Çorlu Otogar arası 24 km'dir.

Çorlu Otobüs Firmaları Bilgileri

Çorlu Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Çorlu Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Çorlu Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Çorlu Otobüs Bileti

Diğer illerden Çorlu'ya veya Çorlu'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Çorlu Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Tekirdağ Gezi Rehberi

Tekirdağ otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Tekirdağ'a ulaşım nasıl yapılır? Tekirdağ'ın gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Tekirdağ'a özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Tekirdağ Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.