türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Ulusoy Ayvalık İletişim

ulusoy turizm

Ulusoy Ayvalık Şubeleri Telefon Numaraları

Şube Telefon Numarası
Ayvalık Otogar 0266 331 48 32
Ayvalık Otogar 0266 312 84 65
Sarımsaklı Otogar 0266 324 60 47

Ulusoy Ayvalık Otobüs Bileti

Ayvalık'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Ayvalık'tan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için Ulusoy Turizm Ayvalık otobüs biletlerini web sitemiz üzerinden online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Arama" kutusu Ulusoy Turizmin Ayvalık'a veya Ayvalık'tan otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu süresini, otobüsün oturma düzenini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Ulusoy Turizm Ayvalık Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir. Sistem sizin ekranınıza Ayvalık Otobüsündeki boş ve dolu koltukları otomatik olarak getirecektir.

Ulusoy Ayvalık Otobüs Bileti Fiyatları

Ulusoy Turizmin Ayvalık'tan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Ayvalık'a güncel ve uygun otobüs bileti fiyatlarını yine sayfamızın üst kısmında yer alan "Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından otobüs biletini online güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Ulusoy Turizm Ayvalık Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Ayvalık Otobüs Bileti >>

Ulusoy Turizm Ayvalık Otogar Çıkışlı Popüler Seferler:

Ulusoy Turizm Ayvalık Otogar Varışlı Popüler Seferler:

ulusoy turizm

Ulusoy Ayvalık İletişim Bilgileri

Ulusoy Turizm Ayvalık iletişim bilgileri, Ayvalık Otogarı telefon numarası, Ulusoy Turizm Ayvalık Otogarı peron numarası.

Ulusoy Turizm Ayvalık otobüs seferlerini, saatlerini ve otobüs bileti fiyatlarını sorgula.

Ulusoy Turizm Ayvalık şube telefon numaralarını ve Ayvalık Otogar telefon numarasını incele!

Ulusoy Turizm Çağrı Merkezi: 0850 811 1 888