türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Karaman Otobüs Bileti Fiyatları

Geçmiş Tarihe Açılan Kapı Karaman

Ülkemizin diğer illeri gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Karaman, İç Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biridir. Kuruluş tarihi tam olarak bilinmemekle beraber yapılan arkeolojik kazılar neticesinde, geçmişte önemli bir ticaret ve kültür merkezi olduğu biliniyor. Frigra, Lidya ve Yunanlılardan sonra Türklerin yönetimine geçen Karaman, Anadolu Selçuklu Devleti’nin yıkılmasının ardından bağımsızlığı ilan etmiş ve Karamanoğlu Devleti burada kurulmuştur.
Mevlâna, Yunus Emre, Şeyh Edabalı ve Şair Ayni gibi pek çok Türk büyüğünün yetiştiği Karaman ve çevresi, yer altı şehirleri, mağaraları ve inanç merkezleriyle önemli turistik değerleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Asırladır önemli medeniyetlere ve beyliklere ev sahipliği yapmış olan şehrimizin tarihi ve doğal güzelliklerini daha yakından görmek için Türkiye’nin pek çok noktasından düzenlenen Karaman otobüs seferleri ile gidebilir, konforlu bir yolculuğun ardından Karaman’a ulaşabilirsiniz. Üstelik bu seyahatiniz için Karaman otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Karaman Otobüs Firmaları

Karaman Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Karaman Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Karaman otobüs bileti arayanlar Karaman İstanbul otobüs bileti ne kadar? Karaman Ankara otobüs bileti ne kadar? Karaman İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Karaman’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Karaman otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Karaman Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Karaman - İstanbul Otobüs Bileti

Karaman - Ankara Otobüs Bileti

Karaman - İzmir Otobüs Bileti

Karaman - Isparta Otobüs Bileti

Karaman - Mersin Otobüs Bileti

Karaman - Konya Otobüs Bileti

Karaman - Adana Otobüs Bileti

Karaman - Bursa Otobüs Bileti

Karaman - Gaziantep Otobüs Bileti

Karaman - Hatay Otobüs Bileti

Karaman - Afyon Otobüs Bileti

Karaman - Antalya Otobüs Bileti

Karaman Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Karaman Otobüs Bileti

Ankara - Karaman Otobüs Bileti

Antalya - Karaman Otobüs Bileti

Bursa - Karaman Otobüs Bileti

Konya - Karaman Otobüs Bileti

Hatay - Karaman Otobüs Bileti

Adana - Karaman Otobüs Bileti

İzmir - Karaman Otobüs Bileti

Mersin - Karaman Otobüs Bileti

Isparta - Karaman Otobüs Bileti

Yalova - Karaman Otobüs Bileti

Kütahya - Karaman Otobüs Bileti

Karaman Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Karaman otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Karaman’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Karaman’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Karaman otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

karaman otobüs bileti

Karaman Otobüs Bileti Alın Karaman’ın Eşsiz Tarihini Keşfedin

Geçmişte pek çok önemli Türk büyüğünün yaşadığı şehirde bulunan eşsiz mimari eserleri, kaleleri, türbeleri, camileri ve kiliseleri gezmeye başlayarak Karaman gezi rotanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Karaman’ın muhteşem güzellikteki mağaraları ve vadileri de keşfedilmek için sizleri bekliyor. Özellikle Anadolu’nun mucizevi doğal yapıları arasında sayılan İncesu Mağarası, Meraspalas Mağarası ve Ermenek Vadisi, görülmeye değer doğal güzellikler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Hazır Karaman’a gelmişken başka nereler gezilmelidir?” diye merak ediyorsanız, işte size önereceğimiz alternatif Karaman gezilecek yerler listesi;
Karaman şehir turunuza, 11. yüzyıldan kalma Karaman Kalesi’ni ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan kaleyi gezdikten sonra İstanbul’un Taksim meydanını andıran Attekke kent meydanını gezebilir, civarda bulunan kafelerde keyifli bir mola verebilirsiniz.
Hitit uygarlığından kalma Karadağ da şehrin en önemli tarihi yapılarından biri olarak gezginlerin uğrak noktalarından biri olarak dikkat çekiyor. Günümüzde doğa sporları, yamaç paraşütü gibi birçok aktivtenin yapıldığı Karadağ, yaban hayatı, endemik türler ve kültürel dokusuyla da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Ayrıca uluslararası yamaç paraşütü müsabakalarının yapıldığı bölgede en uzun mesafede uçuşla gerçekleştirilmiş ve hala yöre sporcuları tarafından bireysel uçuşlar gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Son olarak da Karaman merkezde yer alan Karaman Müzesi, bölgenin tarihi dokusunu anlayabilmeniz için büyük bir önem sahip yerlerin başında geliyor. Karaman ve çevresinde yapılan kazılar netiicesinde ortaya çıkartılan birçok değerli arkeolojik eser müzede sergileniyor. Epipaleotik Devir’den Cumhuriyet dönemine kadar pek çok tarihi eseri Karaman Müzesi’ne giderek yakından görme şansına sahip olabilirsiniz.

Karaman Gezilecek Yerler >>