türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Kilis Otobüs Bileti Fiyatları

Güneydoğu’nun En Otantik Şehri Kilis

Akdeniz ve Güneydoğu arasında konumlanmış olan Kilis, iki bölgenin etkisi altında kalmış kozmopolit şehirlerimizden birdir. M.Ö 1700’lü yıllara kadar dayanan köklü tarihi ile Hitit, Asur, Med, Pers ve Bizans İmparatorluklarına ev sahipliği yapmış ve daha sonraları yapılan savaşlar sonucunda Türklerin hâkimiyetine geçmiştir.
Kendine has kültür yapısı ve doğal güzellikleri ile gezginlerin uğrak noktalarından biri olan Kilis, birbirinden güzel tarihi ve mimari yapılarıyla otantik bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Şehrin bu muhteşem atmosferini yakından hissetmek ve tarihin gizli sayfalarında bir gezintiye çıkmak istiyorsanız Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Kilis otobüs seferleri ile konforlu bir seyahat gerçekleştirebilir, bu seyahatiniz için Kilis otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Kilis Otobüs Firmaları

Kilis Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Kilis Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Kilis otobüs bileti arayanlar Kilis İstanbul otobüs bileti ne kadar? Kilis Ankara otobüs bileti ne kadar? Kilis İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Kilis’e karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Kilis otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Kilis Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Kilis - İstanbul Otobüs Bileti

Kilis - Ankara Otobüs Bileti

Kilis - İzmir Otobüs Bileti

Kilis - Gaziantep Otobüs Bileti

Kilis - Sakarya Otobüs Bileti

Kilis - Samsun Otobüs Bileti

Kilis - Bursa Otobüs Bileti

Kilis - Aydın Otobüs Bileti

Kilis - Denizli Otobüs Bileti

Kilis - Bolu Otobüs Bileti

Kilis - Kütahya Otobüs Bileti

Kilis - Isparta Otobüs Bileti

Kilis Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Kilis Otobüs Bileti

Ankara - Kilis Otobüs Bileti

İzmir - Kilis Otobüs Bileti

Sakarya - Kilis Otobüs Bileti

Mersin - Kilis Otobüs Bileti

Bursa - Kilis Otobüs Bileti

Bolu - Kilis Otobüs Bileti

Konya - Kilis Otobüs Bileti

İzmit - Kilis Otobüs Bileti

Gaziantep - Kilis Otobüs Bileti

Adana - Kilis Otobüs Bileti

Osmaniye - Kilis Otobüs Bileti

Kilis Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Kilis otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Kilis’ten gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Kilis’e tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Kilis otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

kilis otobüs bileti

Kilis Otobüs Bileti Alın Şehrin Tarihi Gizemini Keşfedin

Tarihi açıdan zengin şehirlerimizden biri olan Kilis’e vardığınızda türbeler, kasteller, camiler ve hamamlarla karşılaşacaksınız. Şehrin en eski tarihi yapılarından biri olan ve 970 yılında yapıldığı bilinen Eski Hamam Kasteli ile gezinize başlayabilirsiniz. Daha sonra 1654 yılında yapılmış olan İşpir Paşa Kasteli’ni ziyaret edebilir, hemen ardından Bekir Dede Türbesi ve Hulk Dede türbelerini ziyaret ederek Kilis gezinize devam edebilirsiniz.

Hazır Kilis’e gelmişken başka nereler gezilmeli?” diye merak ediyorsanız, işte siz muhteşem bir Kilis gezi rotası…
Kilis gezilecek yerler denildiğinde ilk akla gelen yapılardan biri Ravanda Kalesi’dir. Ayrıca Helenistik döneme ait Oylum Höyük’ ü de mutlaka görmelisiniz. Bu yapı stratejik konumuyla ziyaretçilerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Bu bölgeden çıkartılan birçok tarihi eser ise Kilis Müzesi’nde sergileniyor. Bu nedenle bu değerli tarihi yapıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Daha sonra şehrin tarihi hamamlarına doğru çevirin rotanızı ve Paşa Hamamı, Hoca Hamamı ve Tuğla Hamamı’nı gezi listenize ekleyin.
Kilis’in tarihi yerlerini gezdikten sonra şehrin ünlü restoran ve kafelerinde biraz mola verebilir, Kilis’in yöresel lezzetleri ile tanışabilirsiniz. Yemeklerin temelinde et ve bulgur olsa da mevsimine göre zeytinyağlı sebze yemekleri de Kilis mutfağında yer almaktadır. Kilis yemekleri, Türk mutfağının yanı sıra Halep mutfağından da etkilenmiştir. Özellikle Kilis tava, ekşili malhıta, teşrübe, haytayla, şıhılmahşi gibi yöresel yemeklerin tadına mutlaka bakmalısınız.

Kilis Gezilecek Yerler >>