türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Mardin Otobüs Bileti Fiyatları

Mezotopmaya’nın Beşiği Mardin

Tarihi dokusu, insani büyüleyen mimarisi ve kendine has doğal güzellikleri ile gezilip görülmesi gereken şehirlerimizden biri olan Mardin, yılın her mevsimi ziyaretçilerini kucaklıyor. Farklı kültürleri bir arada tutarak günümüze kadar getirmeyi başaran şehre gidip de âşık olmamak mümkün değil. Medeniyetler ve kültürler beşiği olan Mardin, Güneydoğu Anadolu’nun en çok ziyaret edilen şehirlerin biri. Misafirperver halkı ile bir hoş görü şehri olarak hafızalarda yer bulan şehrimize Türkiye’nin birçok önemli noktasından düzenlenen Mardin otobüs seferleri ile gidebilir, şehrin otantik atmosferini hissedebilirsiniz. Üstelik Mardin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehre ulaşabilirsiniz.

Mardin Otobüs Firmaları

Mardin Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Mardin Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Mardin otobüs bileti arayanlar Mardin İstanbul otobüs bileti ne kadar? Mardin Ankara otobüs bileti ne kadar? Mardin İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Mardin’e karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Mardin otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Mardin Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Mardin - İstanbul Otobüs Bileti

Mardin - Ankara Otobüs Bileti

Mardin - İzmir Otobüs Bileti

Mardin - Mersin Otobüs Bileti

Mardin - Trabzon Otobüs Bileti

Mardin - Antalya Otobüs Bileti

Mardin - Bursa Otobüs Bileti

Mardin - Adana Otobüs Bileti

Mardin - Konya Otobüs Bileti

Mardin - Hatay Otobüs Bileti

Mardin - Gaziantep Otobüs Bileti

Mardin - Diyarbakır Otobüs Bileti

Mardin Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Mardin Otobüs Bileti

Ankara - Mardin Otobüs Bileti

İzmir - Mardin Otobüs Bileti

Konya - Mardin Otobüs Bileti

Antalya - Mardin Otobüs Bileti

Bursa - Mardin Otobüs Bileti

Kayseri - Mardin Otobüs Bileti

Diyarbakır - Mardin Otobüs Bileti

Adana - Mardin Otobüs Bileti

Trabzon - Mardin Otobüs Bileti

Konya - Mardin Otobüs Bileti

Hatay - Mardin Otobüs Bileti

Mardin Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Mardin otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Mardin’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Mardin’e tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Mardin otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

mardin otobüs bileti

Mardin Otobüs Bileti Al Mardin’in Muhteşem Tarihi Dokusunu Keşfet!

Camileri, kiliseleri, manastırları, türbeleri ve kendine özgü mimari yapılarıyla en gözde destinasyonlar arasında yer Mardin’in o kadar çok gezilip görülmesi gereken yeri var ki, bu seyahatinizi en az 3-4 gün olarak planlamalısınız. Geçmiş dönemlere doğru yolculuğa çıkacağınız şehrin o muhteşem atmosferinden kopup geri dönmek istemeyeceksiniz. Ayrıca hazır Mardin’e gitmişken çevredeki yakın şehirleri de keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Peki, Mardin’e gidildiğinde hangi tarihi mekanların gezilmesi gerekiyor? İşte size unutamayacağınız bir Mardin gezisi için alternatif gezi rotası…
Yüzyıllar boyu farklı dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapmış olan Mardin’e vardığınızda ilk görmeniz gereken yerler arasında tarihi Mardin evleri yer alıyor. Özel mimarileriyle göz kamaştıran bu evleri sadece televizyon dizilerinden değil bir de canlı canlı ziyaret etmelisiniz.
Mardin sokaklarında dolaşırken şehrin her noktasının buram buram tarih koktuğunu fark edecek ve adete bu tarihi atmosfer arasında kaybolacaksınız.
Mardin sokaklarını dolaştıktan sonra harika Mezopotamya manzarası eşliğinde yörenin meşhur menengiç kahvesini yudumlayarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
Mardin gezinize güzel bir molanın ardından devam edin ve Mardin Müzesi’ni mutlaka ziyaret edin. Birçok tarihi eserin sergilendiği müzede tarihin gizemli kapılarını aralayabilirsiniz. Buradan ayrıldıktan sonra ise kentin diğer ucunda bulunan Sakıp Sabancı Kent Müzesi’ni mutlaka gezmelisiniz.
Müze gezinizin ardından Süryani bölgelerine doğru rotanızı çevirin ve Mor Benham Kilisesi ve civardaki diğer tarihi kiliseleri ziyaret edin.
Mardin’den ayrılmadan önce ise bölgenin meşhur telkâri gümüş takılarından hem kendinize hem de sevdiklerinize almayı ihmal etmeyin.

Mardin Gezilecek Yerler >>