türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Özberkay Turizm Alanya Telefon Numaraları

özberkay turizm

Özberkay Alanya Şubeleri Telefon Numaraları

Şube Telefon Numarası
Alanya Otogar 0242 512 50 20
Alanya Otogar 0538 472 21 05

Özberkay Turizm Alanya Otobüs Bileti

Alanya'ya yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Alanya'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için Özberkay Turizm Alanya otobüs biletlerini web sitemiz üzerinden online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Özberkay Turizm Otobüs Bileti Arama" kutusu Özberkay Turizmin Alanya'ya veya Alanya'dan otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu süresini, otobüsün oturma düzenini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Özberkay Turizm Alanya Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir. Sistem sizin ekranınıza Alanya Otobüsündeki boş ve dolu koltukları otomatik olarak getirecektir.

Özberkay Turizm Alanya Otobüs Bileti Fiyatları

Özberkay Turizmin Alanya'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Alanya'ya güncel ve uygun otobüs bileti fiyatlarını yine sayfamızın üst kısmında yer alan "Özberkay Turizm Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından otobüs biletini online güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Özberkay Turizm Alanya Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Alanya Otobüs Bileti >>

Özberkay Turizm Alanya Otogar Çıkışlı Popüler Seferler:

Özberkay Turizm Alanya Otogar Varışlı Popüler Seferler:

özberkay turizm

Özberkay Turizm Alanya İletişim Bilgileri

Özberkay Turizm Alanya iletişim bilgileri, Alanya Otogarı telefon numarası, Özberkay Turizm Alanya Otogarı peron numarası.

Özberkay Turizm Alanya otobüs seferlerini, saatlerini ve otobüs bileti fiyatlarını sorgula.

Özberkay Turizm Alanya şube telefon numaralarını ve Alanya Otogar telefon numarasını incele!

Özberkay Turizm Çağrı Merkezi: 0222 227 40 45 (Eskişehir)