türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Şırnak Otobüs Bileti Fiyatları

Doğunun En Tarihi Şehri Şırnak

Güneydoğu Anadolu’nun tarihi ve efsanevi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Şırnak, kendine has kültürü ve doğal güzellikleriyle görülmeye değer bir yerleşim yeri olarak dikkat çekiyor. Şehr-i Nuh kelimelerinden ismini alan bu antik şehrimiz; kaleleri, ören yerleri, antik kentleri ve diğer güzellikleri ile keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Geçmiş uygarlıklara ait tarihi yapıların izlerini süren gezginlerin de uğrak noktalarından biri olan kentimize Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Şırnak otobüs seferleri ile gidebilir, şehrin tarihi atmosferini daha yakından hissedebilirsiniz. Üstelik Şırnak otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehrin gizemli kapılarını aralayabilirsiniz.

Şırnak Otobüs Firmaları

Şırnak Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Şırnak Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Şırnak otobüs bileti arayanlar Şırnak İstanbul otobüs bileti ne kadar? Şırnak Ankara otobüs bileti ne kadar? Şırnak İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Şırnak’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Şırnak otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Şırnak Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Şırnak - İstanbul Otobüs Bileti

Şırnak - Ankara Otobüs Bileti

Şırnak - İzmir Otobüs Bileti

Şırnak - Mersin Otobüs Bileti

Şırnak - Adana Otobüs Bileti

Şırnak - Gaziantep Otobüs Bileti

Şırnak - Malatya Otobüs Bileti

Şırnak - Hatay Otobüs Bileti

Şırnak - Şanlıufa Otobüs Bileti

Şırnak - Antalya Otobüs Bileti

Şırnak - Diyarbakır Otobüs Bileti

Şırnak - Erzurum Otobüs Bileti

Şırnak Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Şırnak Otobüs Bileti

Ankara - Şırnak Otobüs Bileti

İzmir - Şırnak Otobüs Bileti

Gaziantep - Şırnak Otobüs Bileti

Adana - Şırnak Otobüs Bileti

Antalya - Şırnak Otobüs Bileti

Diyarbakır - Şırnak Otobüs Bileti

Antalya - Şırnak Otobüs Bileti

Bursa - Şırnak Otobüs Bileti

Malatya - Şırnak Otobüs Bileti

Mersin - Şırnak Otobüs Bileti

Konya - Şırnak Otobüs Bileti

Şırnak Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Şırnak otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Şırnak’tan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Şırnak’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Şırnak otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

şırnak otobüs bileti

Şırnak Otobüs Bileti Alın Şehrin Kültürel Konumunu Keşfedin!

Tarihi ve kültürel bir gezi planlıyorsunuz Türkiye’nin en doğusunda yer alan Şırnak seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Suriye ve Irak’a da komşu olan şehrimizin birbirinden güzel ilçelerini de ziyaret ederek bambaşka bir kültür dünyasının içine girebilirsiniz.
Şehrin en önemli noktası olan Cudi Dağı, civardaki antik kent ve mağaraları gezdiğinizde geçmişe doğru bir yolculuğun içerisinde bulacaksınız kendinizi. Bunun yanı sıra şehre komşu iller olan Mardin, Hakkâri, Siirt ve Van’ı da gezi listenize ekleyebilir, Güneydoğu’nun tüm tarihi geçmişini yakından inceleyebilirsiniz.
Nuh Tufanı’nın bu bölgede geçtiği ve hatta Nuh’un Gemisi’nin de Cudi Dağı’nın tepesinde olduğuna inanılan şehrin her bir köşesinde ayrı bir tarih yatar. Bu nedenle Şırnak gezinize Cudi Dağı’ndan başlamanızı öneriyoruz. Dağ’ın eteklerinde bulunan birçok tarihi yapıyı aynı anda görme şansına da sahip olabilirsiniz.
Şehir turunuzun bir sonraki durağı ise Meryem Ana Kilisesi olmalıdır. Bu tarihi yapıyı ziyaret ettikten sonra Mir Abdal Camii ve Memu Zin Türbesi’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Şırnak şehir merkezindeki gezinizi tamamlayınca Cizre’de bulunan Finik Ören Yeri ve Kalesi’ne gitmelisiniz. M.Ö 4 binli yıllara ait olduğu düşünülen bölgede, eski sarayları, mağaraların içine yapılan antik evleri ve kadın-erkek kabartmalarını görebilirsiniz.
Tarihi yapılardan sonra biraz doğayla iç içe olmak isterseniz Ferasin Yaylası’na çıkın ve mis gibi bir atmosferde doğanın sunduğu tüm güzellikleri keşfedin.
Doğa sporlarından hoşlanan ziyaretçilerinin de beklentilerini karşılayan Şırnak, sınırları içinden geçen Dicle Nehri’nde rafting tutkunlarına adrenalin dolu anlar yaşatmayı vadediyor.
Tatilinizi yaparken biraz arınmak ve temizlenmek istiyorsanız o zaman da Nasfaran Kaplıcası ve Hısta Kaplıcalarının şifalı sularından istifade edebilirsiniz.

Şırnak Gezilecek Yerler >>