türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Ucuz Otobüs Bileti Al

 
ucuz otobüs bileti satış

Ucuz Otobüs Bileti Nereden Alınır?

Ucuz otobüs biletini bulmak için internetten arama yapmanız gerekir. İnternette hizmet veren ciddi "online otobüs bileti satış" portalları ucuz otobüs bileti aramak için en uygun yerdir. Bu sayfanın üst kısmında yer alan "Otobüs Bileti Arama Kutusu" bu işe hizmet etmektedir. Kalkış yeri, varış yeri ve seyahat tarihinizi seçtiğiniz zaman yönlendirileceğiniz portal size gitmek istediğiniz yöne sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını liste halinde sıralayacaktır.

Bu listede otobüs firması, otobüs bileti fiyatı, otobüs özelliği, güzergah bilgisi, yolculuk süresi, mola yeri, güneşin otobüse ne taraftan vuracağı gibi seyahatle ilgili bir çok bilgi size sunulacaktır. Buda her konuda karşılaştırma yapmanızı sağlayacaktır. Bu listede tabiki en ucuz otobüs biletini bulacaksınız. Bazı firmalar kendi web sitelerinden yapılacak satın almalarda %5 ile %10 arası kart indirimi yapmaktadır. Fakat bazı güzergahlarda otobüs firmaları arasındaki rekabetten dolayı yaklaşık %40 fiyat farkı olmaktadır. Örneğin İstanbul-Antalya otobüs bileti fiyatları 75 TL ile 125 TL arasında değişmektedir. (2018 Ekim Ayı İtibarıyla) Buda tüm fiyatları bir arada görebileceğiniz "otobüs bileti satış" portallarını öne çıkarmaktadır. Bu yazılanı test etmek için sayfa başında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanarak güncel fiyatları görebilirsiniz.

Otobüs biletinizi internet üzerinden satın almak istemezseniz, otogara giderek otobüs firmalarının otobüs bileti satış yazıhanelerinden biletinizi fiziki olarak alabilirsiniz. Otobüs firmalarının yazıhane telefon numaralarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden tespit ettiğiniz ucuz otobüs biletini otogardan da satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satın alınan biletlerin bilgisi ücretsiz sms ile cep telefonunuza ve mail adresinize gelmektedir. Bu biletleri ilgili firmanın otobüse bineceğiniz otogardaki yazıhanesi basıp size otobüse binmeden önce vermektedir.