türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Bursa Otobüs Bileti Fiyatları

Bursa Hem Kış Hem de Tarihi Turizmin Başkenti

Birçok tarihi döneme ve Osmanlı’ya şahitlik etmiş kentlerden biri olan Bursa, kitaplara sığmayan tarihi birikimi, hayran kalınacak doğal güzellikleri ve tadı damaklarda kalan lezzetleriyle muhteşem bir tatil vadediyor. Benzersiz bir kültür birikimi günümüze kadar taşımaya başarmış şehir hem kış hem de yaz turizminin en öneli destinasyonları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Eğer bu şehri daha önce ziyaret etmediyseniz hiç vakit kaybetmeden Bursa otobüs biletinizi alın ve bu harika Osmanlı şehrinin birbirinden güzel tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmenin tadına varın.

Yaklaşık 3 milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye’nin en büyük 4. Şehri olan Bursa gezilecek yerler açısından da birçok alternatif sunuyor. Tarihi camileri, müzeleri, medreseleri, hanları ve hamamları ile ün yapan şehir, bakmaya doyum olmayan doğal güzellikleri ile de sizleri bekliyor. Türkiye’nin hemen hemen her lokasayonundan düzenlenen Bursa otobüs seferleri ile şehrin benzersiz kültür yapısını keşfedebilir, damaklarda iz bırakan yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Bursa otobüs biletinizi online olarak alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehrin muhteşem atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz.

Bursa Otobüs Firmaları

Bursa Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Bursa Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Bursa otobüs bileti arayanlar Bursa İstanbul otobüs bileti ne kadar? Bursa Ankara otobüs bileti ne kadar? Bursa İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Bursa’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Bursa Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Bursa - İstanbul Otobüs Bileti

Bursa - Ankara Otobüs Bileti

Bursa - İzmir Otobüs Bileti

Bursa - Artvin Otobüs Bileti

Bursa - Eskişehir Otobüs Bileti

Bursa - Van Otobüs Bileti

Bursa - Kütahya Otobüs Bileti

Bursa - Antalya Otobüs Bileti

Bursa - Edirne Otobüs Bileti

Bursa - Isparta Otobüs Bileti

Bursa - Konya Otobüs Bileti

Bursa - Samsun Otobüs Bileti

Bursa Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Bursa Otobüs Bileti

Ankara - Bursa Otobüs Bileti

İzmir - Bursa Otobüs Bileti

Konya - Bursa Otobüs Bileti

Adana - Bursa Otobüs Bileti

Erzurum - Bursa Otobüs Bileti

İzmit - Bursa Otobüs Bileti

Adapazarı - Bursa Otobüs Bileti

Eskişehir - Bursa Otobüs Bileti

Kütahya - Bursa Otobüs Bileti

Adana - Bursa Otobüs Bileti

Balıkesir - Bursa Otobüs Bileti

Bursa Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Bursa otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Bursa’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Bursa’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Bursa otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

bursa otobüs bileti

Bursa Otobüs Bileti Alın Yeşil Bursa’nın Dillere Destan Güzelliklerinin İçine Dalın

Bursa’ya ilk ayak bastığınızda rotanızı şehrin en kalabalık caddelerinden biri olan Cumhuriyet Meydanı’na çevirin. Bu cadde boyunca yapacağınız yürüyüşlere biraz ara verin ve nostaljik tramvayların o ağır ve heybetli geçişini izleyin. Hemen ardından meydanda bulunan ve Atatürk heykelinin arkasındaki Bursa Kent Müzesi’ne yönünüzü çevirin. Onlarca medeniyetin izlerini taşıyan eserlerin sergilendiği müzeyi gezerken gördükleriniz karşısında hayran kalacaksınız.
Müzeden çıktıktan sonra adeta şehirle özdeşleşmiş bir yapı olan Ulu Camii ziyaret etmeden olmaz. Ulu Camii tüm görkemi ve heybeti sizi çok eskilere götürecektir. Burada kısa bir mola verin ve Bursa’nın dillere destan olmuş diğer güzelliklerine doğru bir yolculuk yapın.

Hazır Bursa’ya gelmişken başka nereler gezilmeli?” diye merak ediyorsanız, işte size alternatif Bursa gezi rotası:
Şehrin sokaklarında yürürken attığınız her adımda peşinizi bırakmayan esrarengiz tarihi, Kapalı Çarşı’ya girdiğinizde kendini daha da gösterecek. Çarşının dolambaçlı koridorlarında gezerken adeta zamana meydan okuyan yapısına hayran kalmamak elde değil. Kapalı Çarşı turunuzda biraz yorulduğunuzu mu hissettiniz? Hemen çarşının yakınındaki Koza Han’a uğrayın ve lezzetli bir Türk kahvesiyle tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atın.
Bursa denilince ilk akla gelenlerden biri de Uludağ’dır. Karın cömert davrandığı bu dağda kayak yapmak ya da kızağa binmeden dönmek olmaz. Bunun yanı sıra Türkiye’nin en uzun teleferiğine atlayın ve şehrin farklı yönlerini birde havadan keşfedin.

Bursa Seyahat Yazıları

Bursa Gezilecek Yerler >

Bursa'da Gezilecek Doğal Güzellikler >

Bursa'da Gezilecek Tarihi Yerler >

Bursa'da Ne Yenir? >

Bursa'da Yapılacak Eğlenceli Aktiviteler >