türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Çanakkale Otobüs Bileti Fiyatları

Türk Milletinin Kaderinin Yazıldığı Şehir Çanakkale

Burası Çanakkale… Türk milletinin kaderinin tekrar yazıldığı şehir…Yunan tanrılarının gözde kenti ve tarihi yeniden yazan kahramanların huzur bulduğu son durak… Taşı, toprağı destan şehir… Evet, dillere destan olmuş kahramanlık hikayelerinin yazıldığı Çanakkale için ne yazsak ne söylesek az gelir… Çünkü dünyanın kaderinin değiştiren Çanakkale, Truva ve Çanakkale savaşlarına şahitlik eden en kadim şehirlerinden biri olarak duruyor karşımızda. Dolayısıyla şehrin o kadar çok gezilecek ve görülecek yeri var ki, şehrin tüm tarihi ve doğal güzelliklerini görebilmeniz için en az 2 gün şehirde konaklamanız gerekiyor.

Her biri farklı özellikleriyle tanınmış ilçeleri Gelibolu, Assos ve Ezine’yle Marmara Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biridir Çanakkale. Bu nedenle Çanakkale geziniz için kendinize biraz daha fazla vakit ayırın ve şehrin tüm güzelliklerini keşfetmenin keyfini yaşayın. Bu gezinizi, Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Çanakkale otobüs seferleri ile daha konforlu bir hale getirebilir, planladığınız seyahatiniz için Çanakkale otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

Çanakkale Otobüs Firmaları

Çanakkale Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Çanakkale Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Çanakkale otobüs bileti arayanlar Çanakkale İstanbul otobüs bileti ne kadar? Çanakkale Ankara otobüs bileti ne kadar? Çanakkale İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Çanakkale’ye karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Çanakkale Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Çanakkale - İstanbul Otobüs Bileti

Çanakkale - Ankara Otobüs Bileti

Çanakkale - İzmir Otobüs Bileti

Çanakkale - Tekirdağ Otobüs Bileti

Çanakkale - Eskişehir Otobüs Bileti

Çanakkale - Edirne Otobüs Bileti

Çanakkale - Kütahya Otobüs Bileti

Çanakkale - Kırklareli Otobüs Bileti

Çanakkale - Adana Otobüs Bileti

Çanakkale - İzmit Otobüs Bileti

Çanakkale - Balıkesir Otobüs Bileti

Çanakkale - Adapazarı Otobüs Bileti

Çanakkale Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Çanakkale Otobüs Bileti

Ankara - Çanakkale Otobüs Bileti

İzmir - Çanakkale Otobüs Bileti

İzmit - Çanakkale Otobüs Bileti

Adana - Çanakkale Otobüs Bileti

Bursa - Çanakkale Otobüs Bileti

Edirne - Çanakkale Otobüs Bileti

Adapazarı - Çanakkale Otobüs Bileti

Eskişehir - Çanakkale Otobüs Bileti

Kütahya - Çanakkale Otobüs Bileti

Tekirdağ - Çanakkale Otobüs Bileti

Balıkesir - Çanakkale Otobüs Bileti

Çanakkale Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Çanakkale otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Çanakkale’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Çanakkale’ye tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

çanakkale otobüs bileti

Çanakkale Otobüs Bileti Alın Çanakkale’nin Gurur Kokan Havasını Hissedin

Tarih ve gurur kokan bir Çanakkale gezisi için belirleyeceğiniz ilk durak doğal olarak Çanakkale Destanı’nın yazıldığı Gelibolu olmalıdır. Çanakkale savaşının büyük bir bölümünün gerçekleştiği ilçede şehitlik ve doğal yaşam alanlarının bulunduğu Gelibolu Tarihi Milli Parkı’nı dolaşırken hem hüznü hem de gururu aynı anda yaşayacaksınız. Şehitlik Anıtı’nın karşısına geçtiğinizde ise gözleriniz yaşaracak ve göz yaşlarınızı tutmayacaksınız.
Milli duygularınızın kabardığı bu muhteşem topraklardan ayrılıp Truva’ya geldiğinizde, başka bir tarih sayfası karşınıza çıkacak. Yaklaşık 10 yıl süren bir savacın ardından tahta bir at yardımıyla zafer kazanan bir halkın hikayesini dinleyecek ve duyduklarınız karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz.
Çanakkale’ye gelmişken uğramanız gereken diğer bir durak ise, şehrin Ezine ilçesinde bulanan Neandria Antik Kenti Troas’ı mutlaka görmelisiniz. Bunun dışında denizi görecek şekilde tepede kurulmuş olan Assos Antik Kenti’ni ziyaret edebilir, Athena Tapınağı’nın yanı sıra muhteşem gün batımını izleme şansına sahip olabilirsiniz.
Şehir merkezinize indiğinizde Çanakkale’nin meşhur Aynalı Çarşısı ilk uğrak noktanız olmalıdır. Çarşıda satılan el emeği göz nuru ürünlere göz atabilir, dilerseniz sevdiklerinize çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Şehrin sokaklarında yürümeye devam ederken askeri müze olarak kullanılan Çimenlik Kalesi’ni ziyaret edebilir, Saat Kulesi’nin hemen yanında bulunan Fetvane Sokak’ta yürüyerek kendinizi nostaljik bir atmosferde bulabilirsiniz. Şehir turunuza biraz mola vermek istediğiniz de ise, boğaza karşı oturup simit ve çay keyif yapabilirsiniz.

Çanakkale Seyahat Yazıları

Çanakkale Gezilecek Yerler >

Çanakkale Kamp Alanları >

Kaz Dağları Gezi Rehberi >