türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Karabük Otobüs Bileti Fiyatları

Kültür Turizminin Kalbi Karabük

Ünü dünya çapına yayılan tarihi Safranbolu evleri ile kültür turizminin kalbi olan Karabük, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ülkemizin orman varlığı bakımından en zengin şehirlerinde biri olan Karabük, kolay ulaşım olanakları ve nostaljik güzellikleriyle keyifli bir tatil deneyimi vadediyor.
Hem doğası hem de kültürel mirasları ile dolu dolu bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, Türkiye’nin pek çok lokasyonundan düzenlenen Karabük otobüs seferleri ile konforlu bir seyahat gerçekleştirebilir, şehrin tüm cazibe noktalarını daha yakından görebilirsiniz. Bu seyahatiniz için Karabük otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, keyifli bir yolculuğun ardından şehre ulaşabilirsiniz.

Karabük Otobüs Firmaları

Karabük Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Karabük Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Karabük otobüs bileti arayanlar Karabük İstanbul otobüs bileti ne kadar? Karabük Ankara otobüs bileti ne kadar? Karabük İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Karabük’e karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Karabük otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Karabük Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Karabük - İstanbul Otobüs Bileti

Karabük - Ankara Otobüs Bileti

Karabük - İzmir Otobüs Bileti

Karabük - İzmit Otobüs Bileti

Karabük - Zonguldak Otobüs Bileti

Karabük - Kastamonu Otobüs Bileti

Karabük - Adana Otobüs Bileti

Karabük - Bursa Otobüs Bileti

Karabük - Sinop Otobüs Bileti

Karabük - Hatay Otobüs Bileti

Karabük - Tokat Otobüs Bileti

Karabük - Samsun Otobüs Bileti

Karabük Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Karabük Otobüs Bileti

Ankara - Karabük Otobüs Bileti

Antalya - Karabük Otobüs Bileti

Bursa - Karabük Otobüs Bileti

Konya - Karabük Otobüs Bileti

Hatay - Karabük Otobüs Bileti

Adana - Karabük Otobüs Bileti

İzmit - Karabük Otobüs Bileti

Zonguldak - Karabük Otobüs Bileti

Kastamonu - Karabük Otobüs Bileti

Yalova - Karabük Otobüs Bileti

Bolu - Karabük Otobüs Bileti

Karabük Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Karabük otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Karabük’ten gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Karabük’e tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Karabük otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

karabük otobüs bileti

Karabük Otobüs Bileti Alın Şehrin Tescilli Güzelliklerini Yakından Görün

Öyle bir şehir düşünün ki, şehir merkezinin göbeğinde geniş bir alana yayılmış bir kent ormanı karşılasın sizi… Şehre adım attığınızda Karabük Kent Ormanı tüm cazibesiyle karşınızdadır. Bu nedenle kent gezinize ormanda piknik yapan halkın arasına katılarak başlayabilirsiniz. Bol oksijenli temiz havasını soluduğunuz ormandan ayrıldıktan sonra şehrin en önemli müzesi olan Karabük Demir-Çelik Müzesi’ne giderek sergilenen değerli eserleri inceleyebilirsiniz.
Rotanızı nostaljik Safranbolu Evleri’ne çevirmeden önce Mencilis Mağarası’na mutlaka uğramanızı öneriyoruz. Merkez ilçe Bulak Köy ’ünde yer alan mağara, 3 milyon yılık tarihi ve yeraltından geçen nehirleri ile sizi adeta büyüleyecektir.
Bu duraktan sonra UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne eklenen tarihi Safranbolu Evleri’ni ve Arnavut kaldırımlı sokaklarını dolaşmaya başlayabilirsiniz. Bu sokaklarda keyifli bir yolculuğun ardından mimari yapısıyla dikkat çeken Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Safranbolu gezmekle bitmez, bu nedenle biraz mola vermek için Hıdırlık Tepesi’ne çıkın ve şehre bir de tepeden bakın. Şehrin güzelliklerini çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken seyretmek size ayrı bir keyif verecektir.
Molanızın ardından, eskiden Hükümet Konağı olarak kullanılan ancak günümüzde Safranbolu Kent Müzesi olarak hizmet veren tarihi yapıyı da ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
Şehrin doğal güzellikleriyle daha fazla vakit geçirmek istiyorsanız Yenice Ormanları, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Ayrıca Yenice Açık Hava Orman Müzesi’nde bulunan sayısız ağaç çeşidi de ilginizi çekecek güzellikleriyle sizleri bekliyor.
Henüz Safranbolu evlerini görmediyseniz ve şehrin dar sokaklarında yürümediyseniz, Karabük otobüs bileti alıp, tatile çıkma vaktiniz gelmiş demektir. Bu güzelliklerden kendinizi mahrum bırakmayın ve hemen düşün yollara…

Karabük Gezilecek Yerler >>