türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Batman Otobüs Bileti Fiyatları

Dicle’nin Hayat Verdiği Şehir Batman

Eşsiz tarihini gözler önüne seren antik yerleşim yerleri, kendine has doğal güzellikleri ve bereketli toprakları ile dikkatleri üzerine çeken Batman, gezilip görülmeye değer şehirlerin başında geliyor. Topraklarında ağırladığı misafirlerine Güneydoğu Anadolu’nun damak çatlatan lezzetlerini tüm cömertliğiyle sunan Batman, birbirinden keyifli ve gizemli bir yolcuk deneyimi vadediyor. Kiliseleri, mağaraları, manastırları ve doyumsuz güzellikleriyle gezginlerin uğrak noktalarından biri olan şehir, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor.

Batman’ın tüm bu güzelliklerini keşfetmek ve şehrin gizemini çözmek için Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarından düzenlenen Batman otobüs seferleri ile konforlu bir yolculuk yapabilir, kentin birbirinden leziz yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Batman otobüs biletinizi online olarak satın alabilir, keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Batman Otobüs Firmaları

Batman Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Batman Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Batman otobüs bileti arayanlar Batman İstanbul otobüs bileti ne kadar? Batman Ankara otobüs bileti ne kadar? Batman İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Batman’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Batman otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Batman Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Batman - İstanbul Otobüs Bileti

Batman - Ankara Otobüs Bileti

Batman - İzmir Otobüs Bileti

Batman - Adana Otobüs Bileti

Batman - Erzurum Otobüs Bileti

Batman - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Batman - Adana Otobüs Bileti

Batman - Antalya Otobüs Bileti

Batman - Kars Otobüs Bileti

Batman - Bodrum Otobüs Bileti

Batman - Diyarbakır Otobüs Bileti

Batman - Tatvan Otobüs Bileti

Batman Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Batman Otobüs Bileti

Ankara - Batman Otobüs Bileti

İzmir - Batman Otobüs Bileti

Mersin - Batman Otobüs Bileti

Hatay - Batman Otobüs Bileti

Gaziantep - Batman Otobüs Bileti

Antalya - Batman Otobüs Bileti

Erzurum - Batman Otobüs Bileti

Diyarbakır - Batman Otobüs Bileti

Malatya - Batman Otobüs Bileti

Mardin - Batman Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Batman Otobüs Bileti

Batman Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Batman otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Batman’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Batman’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Batman otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

batman otobüs bileti

Batman Otobüs Bileti Alın Batman’ın Saklı Zenginliklerini Keşfedin

Kalelerden mağaralara, köprülerden manastırlara kadar görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Batman, kültür turizmin saklı rotalarından biri olarak dikkat çekiyor. Şehrin en önemli ve en ünlü ilçesi Hasankeyf ve civarında bulunan tarihi kalıntılar, şehrin çok eski tarihlere kadar dayanan bir geçmişi olduğuna dair ip uçları veriyor. Özellikle MS 4.yüzyılda inşa edildiği düşünülen Hasankeyf Kalesi’nin tarihi yapısı, Batman’a gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yapıların başında geliyor.

Dicle kıyısında bulunan ve zamanında medrese ve diğer eğitim kurumlarıyla bölgenin ilim ve kültür merkezi olan Hasankeyf, her ne kadar eski önemini yitirse de Hasankeyf Ören Yeri olarak adlandırılan bölgedeki tarihi ve doğal güzellikler hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı oluyor. Kanyonlar ve vadilerle dolu olan bölgeyi ziyaret ederek geçmiş tarihin sırlarını keşfedebilirsiniz.

Hazır Batman’a gelmişken görmeden ayrılmamanız gereken diğer tarihi yapılar ise şunlardır:
Batman’ın tarihini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren Mor Aho Manastırı, zamanında Süryaniler için önemli yapılar arasında ilk sıralarda yer alır. Hasankeyf’i gezdikten sonra yaklaşık 2 km uzaklıktaki bu manastırı mutlaka görmelisiniz.
Batman şehir merkezinden biraz uzaklaşıp rotanızı Batman’ın Kozluk ilçesine çevirdiğinizde ise; 16. Yüzyılın izlerini taşıyan ve Hızır Bey tarafında inşa ettirilen Hızır Bey Camii, kendine has mimarisi ile sizi kendine hayran bırakacak yapılardan biridir.
Abbasiler döneminde yapılmış ve adına türküler yazılmış ünlü Malabadi Köprü’sünü göremeden Batman’dan ayrılmak olmaz. Mostar köprüsünün adeta bir ikizi olarak kabul edilen Malabadi Köprüsü, zamanın izlerini günümüze taşıyan nadide yapılardan biri olarak sizleri bekliyor.

Batman Gezilecek Yerler >>