türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Rize Otobüs Bileti Fiyatları

Yeşillikler Diyarı Rize

Sabah aydınlık bir güne uyanıp, öğle saatlerinde çisil çisil yağan tatlı yağmurlarla ıslanmak ister misiniz? O halde sizleri yeşili bol, güneşi nazlı mı nazlı bir şehrimize davet ediyoruz. Evet, bugünkü durağımız Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Rize… Dillere destan Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Çamlıhemşin’i, başı bulutlu dağları ve damaklarda iz bırakan çayıyla Rize, sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor. Sayısız güzellikleri, dağa harikası görünümüyle yemyeşil olan bu şehrimize Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Rize otobüs seferleri ile gidebilir, şehrin muhteşem doğa örüntüsünü keşfedebilirsiniz. Üstelik bu seyahatiniz için Rize otobüs biletinizi online olarak satın alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehrimize ulaşabilirsiniz.

Rize Otobüs Firmaları

Rize Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Rize Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Rize otobüs bileti arayanlar Rize İstanbul otobüs bileti ne kadar? Rize Ankara otobüs bileti ne kadar? Rize İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Rize’ye karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Rize otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Rize Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Rize - İstanbul Otobüs Bileti

Rize - Ankara Otobüs Bileti

Rize - İzmir Otobüs Bileti

Rize - Artvin Otobüs Bileti

Rize - Antalya Otobüs Bileti

Rize - İzmit Otobüs Bileti

Rize - Kars Otobüs Bileti

Rize - Bursa Otobüs Bileti

Rize - Erzurum Otobüs Bileti

Rize - Sivas Otobüs Bileti

Rize - Giresun Otobüs Bileti

Rize - Samsun Otobüs Bileti

Rize Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Rize Otobüs Bileti

Ankara - Rize Otobüs Bileti

İzmir - Rize Otobüs Bileti

İzmit - Rize Otobüs Bileti

Balıkesir - Rize Otobüs Bileti

Erzurum - Rize Otobüs Bileti

Samsun - Rize Otobüs Bileti

Sakarya - Rize Otobüs Bileti

Bursa - Rize Otobüs Bileti

Aydın - Rize Otobüs Bileti

Antalya - Rize Otobüs Bileti

Trabzon - Rize Otobüs Bileti

Rize Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Rize otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Rize’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Rize’ye tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Rize otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

rize otobüs bileti

Rize Otobüs Bileti Alın Dillere Destan Şehrimizin Güzelliklerinde Kaybolun!

Karadeniz’in yeşil bol ve havası temiz en güzide şehirlerinden biri olan Rize için ne yazsak ne söylesek az gelir. Ancak bu sıcacık şehrimize gidip tüm güzellikleri canlı canlı deneyimlediğinizde ne dediğimizi anlayabilirsiniz.
Bu güzeller güzeli şehrimize vardığınızda, gezinize şehrin merkezinden başlamanızı öneriyoruz. Bu nedenle ilk durağınız Mustafa Kemal Atatürk’ün Rize’yi ziyaret ettiği ve günümüzde müze olarak kullanılan Atatürk Evi Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz. Müze’de Atatürk’ün kişisel eşyaları sergileniyor. Ancak bu eşyalar kadar konağın mimarisi de sizi oldukça etkileyecektir.
Şehir merkezi turunuzu tamamladıktan sonra şimdi sıra Rize’nin sonsuz yeşillikleri arasında kaybolmaya geldi… O nedenle yönünüzü Ayder Yaylası’na doğru çevirin ve Kaçkarlar’dan başlayarak Fırtına Deresi’ne doğru gezinizi sürdürün. Her köşesi apayrı güzellikler dolu adeta cennetten bir köşeyi andıran güzellikler karşısında büyülenmemek mümkün değil.
Özellikle ağaçlarla kaplı dağlardan akan sulara ve buğulu gökyüzüne karşı çimlere uzanıp doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Rize seyahatinizin tarihi bağbozumu bayramı olarak kutlanan bir zaman dilimine denk gelirse, Vartavar şenliğine katılabilir, horonlar eşliğinde unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.
Başta da belirttiğimiz gibi Rize’de o kadar çok keşfedilmesi gereken güzellikle var ki; Ayder Yaylası dışında bölgenin diğer önemli yaylaları olan İkizdere, Anzer, Ovit ve Polovit’te sizleri huzura çağırıyor.
Hazır Rize’ye gelmişken şehrin yöresel lezzetlerini tatmadan olmaz. Mısır ekmeği, kaygana ve mis gibi mıhlama ile güzel bir kahvaltı yapmadan şehirden ayrılmayın. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü Ayder balından da hem kendinize hem de sevdiklerinize almayı unutmayın!

Rize Gezilecek Yerler >>