türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Manisa Otobüs Bileti Fiyatları

Ege’nin Şifa Dağıtan Şehri Manisa

Ege Bölgesi’nin İzmir’den sonra en büyük şehirlerinden biri olan Manisa, yöresel tatları kadar tarihi ve doğal güzellikleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle şifalı mesir macunu ve Sultaniye üzümü ile meşhur olan şehir, misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Osmanlı’dan miras Şehzadeler Şehri Manisa coğrafi konumu itibariyle İzmir’e yakın ve gelişmiş ulaşım imkanlarıyla da öne çıkıyor. Her ne kadar çevresi dağlarla çevrili olsa da her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapan şehre, Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Manisa otobüs seferleri ile kolayca ulaşabilir, bu seyahatiniz için Manisa otobüs biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Manisa Otobüs Firmaları

Manisa Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Manisa Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Manisa otobüs bileti arayanlar Manisa İstanbul otobüs bileti ne kadar? Manisa Ankara otobüs bileti ne kadar? Manisa İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Manisa’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Manisa otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Manisa Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Manisa - İstanbul Otobüs Bileti

Manisa - Ankara Otobüs Bileti

Manisa - İzmir Otobüs Bileti

Manisa - Eskişehir Otobüs Bileti

Manisa - Balıkesir Otobüs Bileti

Manisa - Antalya Otobüs Bileti

Manisa - Bursa Otobüs Bileti

Manisa - Adana Otobüs Bileti

Manisa - Şanlıurfa Otobüs Bileti

Manisa - Van Otobüs Bileti

Manisa - Balıkesir Otobüs Bileti

Manisa - Diyarbakır Otobüs Bileti

Manisa Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Manisa Otobüs Bileti

Ankara - Manisa Otobüs Bileti

İzmir - Manisa Otobüs Bileti

Edirne - Manisa Otobüs Bileti

Aydın - Manisa Otobüs Bileti

Bursa - Manisa Otobüs Bileti

Balıkesir - Manisa Otobüs Bileti

Diyarbakır - Manisa Otobüs Bileti

Antalya - Manisa Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Manisa Otobüs Bileti

Konya - Manisa Otobüs Bileti

Sakarya - Manisa Otobüs Bileti

Manisa Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Manisa otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Manisa’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Manisa’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Manisa otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

manisa otobüs bileti

Manisa Otobüs Bileti Alın Şehrin Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Keşfedin!

Gediz Ovası’nın bereketli topraklarıyla tarımsal üretim açısından önemli bir yere sahip olan Manisa, Osmanlı yönetimine geçecek olan şehzadelerin sancağı olarak da şehzadeler şehri olarak anılıyor. Verimli topraklarıyla çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan şehir, Osmanlı devletinin de önemli şehirleri arasında yer alıyor. Bu nedenle birçok tarihi eseri aynı anda görebileceğiniz Manisa gezilecek yerler açısından da zengin alternatifler sunuyor.
Peki, hazır Manisa’ya gelmişken şehrin hangi noktaları gezilmelidir? İşte size keyifli bir şehir turu yapabileceğiniz alternatif Manisa gezi rotası…
Yüzyıllar boyu pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan Manisa şehir merkezinde ve civarında birçok tarihi ve kültürel yapıyla karşılaşacaksınız. Tarihi, antik kentler, camiler, kaleler ve müzeleri ziyaret ederek gezinize başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaplıcalıları ile de ünlü olan şehir hem doğa hem de tarihi gezi severlerin uğrak noktalarından biridir.
Manisa şehir merkezinin güneyinde yer alan Spin Dağı’nın kuzey yamacındaki Manisa Kalesi’ne çıkabilir, yüzyıllarca öncesine ait kalıntıları görebilirsiniz. On üç kuleden oluşan kalenin hangi tarihte yapıldığı tam olarak bilinmese de muhteşem bir şehir manzarası için en uygun noktalardan biridir.
Şehir merkezinde bulunan ve Osmanlı mimari örneklerini gösteren cami, türbe ve müzeleri ziyaret ederek şehzadeler şehrinin tarihi geçmişi hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.
Manisa’nın en önemli ve ne çok ziyaret edilen iki müzesi olan Manisa Müzesi ve Akhisar Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz. Müzelerde sergilenen eserler Lidya Krallığı, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerini simgeliyor.
Hem Manisa hem de çevre ilçelerinde bulunan tüm tarihi ve doğal güzellikleri görebilmeniz için seyahatinizi birkaç gün olarak planlamanızı öneriyoruz. Ayrıca şehirden ayrılmadan önce meşhur Manisa mesir macununun tadına bakabilir, hatta sevdiklerinize de hediye olarak satın alabilirsiniz.

Manisa Gezilecek Yerler >>