türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Ordu Otobüs Bileti Fiyatları

Karadeniz’in Rüya Gibi Şehri Ordu

Karadeniz’in güzel mi güzel, şirin mi irin şehirlerinden biri olan Ordu, tertemiz denizi, bol oksijenli ormanları, doyumsuz doğal güzellikleri ve yöresel lezzetleriyle rüya gibi bir tatil fırsatı sunuyor. Tarihi yapıları, kültürel birikimi, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını cömertçe misafirlerine sunan şehrin tüm bu güzellikleri ile diğer illeri adeta kısındırıyor. Karadeniz’in o muhteşem atmosferini iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Ordu otobüs seferleri ile keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilir, bu seyahatiniz için Ordu otobüs biletinizi online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Ordu Otobüs Firmaları

Ordu Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Ordu Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Ordu otobüs bileti arayanlar Ordu İstanbul otobüs bileti ne kadar? Ordu Ankara otobüs bileti ne kadar? Ordu İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Ordu’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Ordu otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Ordu Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Ordu - İstanbul Otobüs Bileti

Ordu - Ankara Otobüs Bileti

Ordu - İzmir Otobüs Bileti

Ordu - Amasya Otobüs Bileti

Ordu - Antalya Otobüs Bileti

Ordu - Diyarbakır Otobüs Bileti

Ordu - Kastamonu Otobüs Bileti

Ordu - Rize Otobüs Bileti

Ordu - Trabzon Otobüs Bileti

Ordu - Artvin Otobüs Bileti

Ordu - Erzurum Otobüs Bileti

Ordu - Samsun Otobüs Bileti

Ordu Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Ordu Otobüs Bileti

Ankara - Ordu Otobüs Bileti

İzmir - Ordu Otobüs Bileti

İzmit - Ordu Otobüs Bileti

Konya - Ordu Otobüs Bileti

Erzurum - Ordu Otobüs Bileti

Samsun - Ordu Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Ordu Otobüs Bileti

Bursa - Ordu Otobüs Bileti

Denizli - Ordu Otobüs Bileti

Antalya - Ordu Otobüs Bileti

Aydın - Ordu Otobüs Bileti

Ordu Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Ordu otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Ordu’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Ordu’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Ordu otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

ordu otobüs bileti

Ordu Otobüs Bileti Alın Karadeniz’in En Güzel Şehrini Keşfedin!

Ordu’ya vardığınızda şehir merkezine ayrı bir hava katan iki nehir ile karşılaşırsınız. Melet Irmağı ve Çivil Deresi’nin şehre kattığı güzelliği gördüğünüzde Ordu seyahatinizin ne kadar keyifli geçeceğini anlayabilirsiniz. Bu güzelliklere bir de deniz havası eklendiğinde kendinizi Ege sahillerinde hissedebilirsiniz.
Şehir merkezinden başlayabileceğiniz Ordu gezinizin ilk durağı, günümüzde tiyatro binası olarak kullanılan Düz Mahalle Kilisesi olabilir. Buradan ayrılınca çok amaçlı salon olarak kullanılan Taşbaşı Kilisesi’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kiliselerin bulunduğu sokak sit alanı olarak ilan edildiği için cadde boyunca geçmiş tarihi yansıtan ahşap cumbalı evleri de görebilirsiniz.
Ordu’nun genel tarihini daha iyi anlamak istiyorsanız Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’ni gezi listenize eklemenizi öneriyoruz. 2 asırlık bu tarihi yapıların görkemli mimarisi ve sergilenen eserlere hayran kalacaksınız.
Bu tarihi müze gezisinin ardından bir kahve molası vermek isterseniz, şehrin en hareketli caddelerinden biri olan Fidangör’e uğramalısınız. Fidangör caddesi, eski ve yeni olmak üzere iki bölüme ayrılmış. Trafiğe kapalı ve Arnavut kaldırımlı bu şirin caddede yürürken çok sayıda dükkân, kafe ve restoran yer alıyor. Dilerseniz bölgenin yöresel lezzetlerinin tadına bakabilir, dilerseniz çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken şehrin huzurlu atmosferinde dinlenebilirsiniz.
Şehir merkezindeki gezinizi tamamladıktan sonra şehri uzaktan gören bir nokta olan Boztepe’ye çıkmalısınız. Boztepe, özellikle gün batımında benzersiz bir güzellik sunacaktır sizlere… Bu nedenle bu bölgeye akşamüstü gitmenizi öneriyoruz. Böylece tepenin etkileyici manzarası eşliğinde gününüzü tamamlayabilirsiniz.
Hazır Ordu’ya gelmişken Karadeniz’in muhteşem ormanlarını görmeden olmaz. Şehrin ertemiz havasını Yoroz Kent Ormanı’na giderek hissedebilirsiniz. Seyir terasına çıkın ve muhteşem deniz manzarasını bir de buradan seyredin. Ordu otobüs biletiniz hazırsa Karadeniz’in büyüleyici şehrinde doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ordu Gezilecek Yerler >>